Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Maszturbálás terhesség alatt?

Maszturbálás terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Semmi gond nincs a házasságunkkal, nem azért kell az, hogy magamhoz nyúljak, de a férjem olyan kezelés alatt áll, ami közben nem lehet szex, orál sem, ő sem nyúlhat magához. Én a második trimeszter vége felé járva nagyon megkívántam az orgazmust, szerintetek nem lesz gond abból, ha örömet szerzek magamnak?
2011. júl. 21. 17:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a doki nem tiltott el a szextől, akkor egészségedre :)
2011. júl. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ha sexelni lehet,akkor az onkielegites biztos nincs tiltva.En maszturbalok,mert a parom terhesseg ota nem kivan -elotte is heti 1szer voltunk csak egyutt-szoval meguntama konyorgest,hogy megalazzam magam,ugyhogy ez van..:( es oralisan sem elegit ki,mert o azt nem szereti csinalni...szoval jobb hijjan,mert ne?
2011. júl. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem én is szoktam mivel nekem fàj a szx és a poziciok se jok sehogy a hasam miatt.én is a 2.trim.végén jàrok
2011. júl. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyébként veled minden ok,és a sex nem lenne tiltva akkor miért ne, de szerintem a férjed is kényeztethetne egy kicsit.
2011. júl. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Tuti nem lesz gond. Ha a férjem sokáig éjszakázik (munka) én is szoktam.
2011. júl. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Eddig a férjem kényeztetett, de valamit felfedeztek nála, még vizsgálják, és megtiltottak neki minden érintkezést, egyedül kézzel tudna kényeztetni, úgy még nem sikerült soha csúcsra juttatnia (minden más módszerrel igen). Látom rajta, hogy segítene szívesen, az életben a tenyerén hordoz, de ezen most nem tud segíteni, ezért kéne magamnak segíteni, csak kicsit félek, hogy mennyire árthat...de úgy látom a válaszok alapján, hogy nem lesz semmi gond :)
2011. júl. 21. 17:33
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan. Nekünk sem volt semmi gond a házasélettel, de volt, hogy míg napközben dolgozott, kívántam az orgazmust. Még a 3. trimeszterben is.... a hormonok... :):):)

Ha a doki külön nem mondta hogy ne, akkor nyugodtan.

2011. júl. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
Jó Neked és jó a babádnak is! :) Csak nyugodtan. Az én házaséletemmel sincs és nem is volt terhesen sem probléma, de velem is előfordult olykor-olykor-hébe-hóba! És nagyon fain volt :D. Nekem álmomban is volt néha orgazmusom, az is nagyon jól esett. Ne félj, ezzel nem ártasz a pocaklakónak - az én kicsi fiam is tök egészséges! :D
2011. júl. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom egy ilyen eset után született meg. Ne ijedj meg, én már a kiírt időpont előtt két nappal voltam, és bár egész terhesség alatt nem csináltam-bár néha eszembe jutott-akkor valahogy így alakult. Hát hajnalban el is kezdődtek a fájások, és reggelre megszületett a kislányom. :)
2011. júl. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek :)

Azóta már túl vagyok rajt, és semmi gond.

Mellesleg jó tippet adtatok, mit tegyek, ha esetleg túlhordanám...

2011. júl. 21. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!