Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Félidősen találkoztam először...

Félidősen találkoztam először a választott orvosommal. Akkor költözködtünk. Többet vagy kevesebbet?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem, így, hogy nem volt annyi "gondja" velem, talán nem kell annyit adnom, mintha végig ő kezelt volna. Az egyik ismerősöm viszont azt mondta, így többet kellene adnom, hiszen nem jártam az elejétől hozzá, így még nem adtam annyit. Nem tűnik pénzéhesnek a doki, nagyon profi, lelkiismeretes.
2011. júl. 7. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Figyelj! A doki nem mondhat eleve fix tarifát. Az, hogy te mennyit adsz, azt neked kell eldöntened. Nekem néha leesik az állam, hogy egyes kismamák micsoda összegeket perkálnak a dokiknak. Azt is itt olvastam először, hogy az általános tarifa a magánrendelés ára x10... Elképesztő!

Szóval: nincs ilyen, hogy ennyit vagy annyit kell. Ha neked 20 ezred van a doki számára, akkor annyit adsz, ha 50, akkor annyit. Attól függ, mennyit tudtok nélkülözni. Az, hogy csak félidőtől jársz hozzá, nem hiszem, hogy annyiban számítana. Gondolom, ha magánrendelésre mész, úgyis fizetsz. Megnézném én azt a dokit, aki a borítékba tett pénzt előttem megnézi és esetleg reklamál...

2011. júl. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez ettol fuggetlen.

marcsak azert is, mert szules utan a szules levezeteseert adod a halapenzt, nem a terhesgondozasert.

azert fizetsz terhesseg kozben, kiveve, ha nem ker a doki semmit. akkor sem azert nem ker, mert kesobb csatlakoztal, hanem azert, mert nem is szokott.

amugy ha nem mond fix arat, akkor annyit adj, amennyit tudsz.

en is igy voltam, en 30 hetesen kerultem az adott orvoshoz, nem kert tolem semmit, mindig a korhazba hivott vizsgalatra. nem volt tul sok idonk megismerni egymast, de mindent megcsinalt, amit kellett. A szulesem is rovid volt, raadasul a muszakjaban, nem elso gyerek volt, tisztaban voltam azzal, hogy mi miert tortenik. szules utan bejott hozzam naponta 2 percre, de soha nem volt kerdesem, se panasozm, jol ereztem magam. arat nem mondott, igy en 40 ezret adtam neki csupan. Ez Pesten volt, abban a korhazban 80 korul adogatnak altalaban. En ennyit tudtam, ennyit tartottam jonak.

Nem volt vele gondja, azota is hozza jarok, ugyanolyan velem, mint elotte.

2011. júl. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben jártam 3 éve. A dokim, aki több, mint félidőig kezelt átment másik kórházba, én maradtam a kórháznál, nem mentem a doki után. Ajánlott egy másik orvost, aki nagyon lelkiismeretesen, profin tette a dolgát, az előző doki minden infót átadott neki velem kapcsolatban. A szülés szuperül zajlott vele, így én nem adtam sem kevesebbet, sem többet, mint amennyit amúgy is szántunk rá. Én nagyon meg voltam elégedve.
2011. júl. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!