Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma találkoztam az egyik...

Ma találkoztam az egyik ismerősömmel, és kérdezte hogy mikor fogok szülni, mert látja hogy nagyon lent van a hasam és hogy fel van dagadva a szám. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Még nem kéne szülnöm, most vagyok a 34-ik hétben, igaz uh szerin 37. Ráadásul még cukros is vagyok, (terhességi, inzulinos), meg a vérnyomásom is magas. Szóval mire számíthatok?
2009. aug. 1. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem ugyanezt mondták a héten, hogy lent van a hasam, nemsokára itt az idő. És még csak szintén a 34.hétben vagyok. szerintem ez nem mérvadó, hogy a has lent van, attól még a szülés maga tolódhat későbbre. Viszont azt hallottam, hogy úgymond ha a "száj kifordul", akkor már tényeg nem sok van hátra. Szóval éppen lehetséges hogy a napokban megtörténik:). Amúgy én is terhességi cukros vagyok, sajnos. Hogyhogy inzulint kaptál? Nagyon magas lett a terhelés, nem sikerült a diéta? Boldog babavárást, talán már nem sok van!!!

2009. aug. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ja, az nem olvastam hogy uh szerint 37, hááát, akkor már tényleg lehet benne valami!!! Talán tényleg nemsokára meglesz!!
2009. aug. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem végig fent volt a hasam még az utolsó héten is, és mégis megszültem. Ez vmi régi hiedelem, ami vagy bejön vagy nem.
2009. aug. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha magas a vérnyomid,a szád attól is be lehet dagadva!Birom az ilyen beszólásokat!Én is inzulinos voltam,már a 22.héttől nyitva,azt kihúztam a 40.hétig,rajtam is minden kedves ismerős látta,hogy "mindjárt meg fogok szülni",azt mégse jól látták!Ne törődj velük!Ha nincsenek görcseid meg kakilási ingereid,és nem vérzel meg ilyesmi ,már bocsi,hogy ezt irom,akkor akár végig is viheted a terhességedet!

További jó egészséget nektek!!!:)))

2009. aug. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is kihúzod egy darabig, attól mert még lent van a hasad, nem biztos, hogy korábban jön a baba.

Én 27 hetes vagyok és már régóta lent van a hasam. Nekem még a méhszájam is a 11. héttől 2100-as és a doki be se fektetett, mert azt mondta, hogy valószínű nem jön hamarabb.

2009. aug. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!