Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hány hetesen tudta meg a...

Ki hány hetesen tudta meg a kisbabája nemét (2D-s ultrahangon)?

Figyelt kérdés
Sok olyat hallok, olvasok, hogy a 12. hetes ultrahangon megmondták a baba nemét. Én hétfőn kell, hogy menjek erre a vizsgálatra. Amúgy az első terhességemnél 16 hetesen tudtuk meg, hogy kislány, ma már gyönyörű 2 éves.
2011. júl. 7. 13:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
12 hetesen nem mondták még meg,de látszott a felvételen amit kaptam,én már akkor kiszúrtam. Neten hasonlítgattam más felvételekkel. Az ultrahangos szeret biztosra menni,ezért csak a 18.héten mondta 100%-ra és erősített meg a sejtésemben!
2011. júl. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
19. heti uh-on tudtuk meg, hogy kislány.
2011. júl. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem, hogy kisfiú lesz. Bár teljesen mindegy a neme. Sokan mondjuk ezt nem hiszik el, hogy egy kislány után nem kimondottan szeretnék kisfiút. Persze jó lenne, de ha kislány lenne az is mert nagyon édes nevet találtunk neki...
2011. júl. 7. 13:40
 4/20 anonim ***** válasza:
Mindkettő gyerekemnél a 24. héten derült ki, hogy kisfiúk:)
2011. júl. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
A 18hetes uh-on mondták meg! Kisfiamnál csak a26ik héten tudtuk meg de akkor is csak úgy,hogy elmentünk 4D-re.
2011. júl. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

A kisfiamat a 30-ik hétig lánynak mondták, a 4D-s Uh-on döbbentünk meg, hogy fiú :)

Most megint babát várunk, a 18 hetes Uh-on fiúnak mondták, jövő héten megyek a 30 hetes Uh-ra, kíváncsi leszek, hogy még fiú-e :)

2011. júl. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

12 hetesen nagyrészt még csak tippelnek! Meg ha nem úgy fekszik baba (amire nagy esély van),akkor annyi!

Engem egy elég jó doktornő nézett, elég jó technikával, de csak tippelt, de mondta is hogy nagyon ne vegyem biztosra. Azt is mondta,hogy ilyenkor még össze lehet keverni a nunit meg a kukit. Kislányt mondott!

15 héten voltam a saját dokimnál, megnézett hüvelyivel és premier plánba lehetett látni....a kukiját!:)))))

Barátnőm ugyanígy járt, neki is "megmondták" a nemét a 12. héten, mégsem az lett!

Szóval annyira azért még arra nem lehet alapozni, de ezt normális doki el is mondja!

2011. júl. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

a 12. héttol kezd láthatóvá válni a külso nemiszerv, ami egyben azt is jelenti, hogy még nagyon nehéz különbséget tenni a noi és férfi adottságok között..

a 13. héttol már egyre egyértelmubb a különbség.. jó fekvésnél, hozzáérto szemmel körülbelül a 14-15-ik héttol lehet biztosabbra menni a nem meghatározásában..

2011. júl. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nekem a 12.héten fiút mondtak,de igazából a 31.héten tudták megmondani hogy kislány lesz.
2011. júl. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Első babánk nemét a 18h.,másodikat (100%)csak a 22 héten.Nem tippelgetett,hanem gyönyörűen és egyértelműen látszott,mind a kettőnél. Egy mindjárt 3 éves és egy 8 hónapos fiúk anyukája
2011. júl. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!