Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyenkor mit tudok tenni?

Ilyenkor mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy a védőnő kérte tőlem a vérbaj eredményét. És azt mondtam hogy én még nem kaptam még ilyet. Mert ugye vissza mentem az AFP leletek ért és ott nem kaptam ilyet meg papírt semm hogy mi az eredmény hanem telefonon kérdezte le. Vagy nyugodtan menjek vissza a terhesgondozóba a ahol kiadják vagy nem tudom.
2011. jún. 25. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a terhesgondozóban mindig kinyomtatták az eredményeimet, és odaadták. Szerintem ha oda bemész, akkor biztos neked is kinyomtatják és odaadják.
2011. jún. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A laborban, ahol a leletet készítették, megvan az eredményed gépben. Akár a védőnőd is le tudja kérni tőlük és neked nem kell újra szaladgálni.
2011. jún. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És amúgy hogy vagytok? jól bírjátok a terhességet? hányadik hétben vagytok?
2011. jún. 25. 19:17
 4/6 A kérdező kommentje:

De az akkor kész van az a lelet amiről kiderül hogy vérbajos vagyok vagy sem?


csak nekem még arról nem tudok semmit hogy mi az eredménye?



az külön vizsgálat szükségeltetik?


majd akkor kell vissza mennem mikor a cukromat nézik a 24.héten. Szerintetek addigra meg kapom a leletet arról?



És mikor csinálhaták ezt a viszgálatot.



Ne haragudjatok hogy ennyit kérdezek.

2011. jún. 25. 19:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Köszi, én már túl vagyok a terhességen. Csak néha, ha tudok, ide is válaszolok :)

Szóval a vérbaj (szifilisz) vizsgálatot az első laborvizsgálat alkalmával szokták elvégezni, ehhez is vért vesznek. Szóval, biztosan megcsinálták már akkor. Nekem azon a papíron, amit akkor kaptam, rajta volt, hogy negatív :)

2011. jún. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem még sose adták ide kinyomtva az eredményt, a kiskönyvembe írnak bele 1-2 adatot. multkor is fehérjét találtak a vizeltembe és nem szóltak. 2 hét mulva a védőnöm kérdezte azzal csináltak e valamit.
2011. jún. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!