Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt lehet tornázni...

Terhesség alatt lehet tornázni? Nem indítja be a szülést?

Figyelt kérdés
37 hetes vagyok és egy kicsit szeretnék tornázni hogy majd könnyebben szüljek
2011. jún. 23. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
hát lehet nem most kéne már elkezdeni :D ez a 3 hét ha kihúzod addig, vagy 4 nem sokat nyom a lantba. szerintem
2011. jún. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha amúgy is készen állsz a szülésre-testileg- akkor bármi beindíthatja a szülést.


Amúgy én a sima sétát javasolnám,ami segít abban,hogy ha eljön az idő,könnyebben szülhess,mint egyébként. Az nem is megerőltető, esetleg a pároddal kézen fogva még jól is esik mind a kettőtöknek.


Könnyű szülést és egészséges kisbabát!!


Üdv:2gyerkőcös

2011. jún. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem biztos,hogy jó ötlet,ha eddig nem tornáztál,inkább sétálj,az is nagyon jó,ha minden nap sétálsz 1-2 órát fitt fogsz maradni.én az elejétől tornáztam,a 35.hétig,utána már nem mertem+minden nap 1-2óra séta.már a 39.hétben vagyok és ha sétálni el is megyek max fél óra,már annyira nem esik jól,de ezen kívül ugyanúgy megyek nagy bevásárlásra,mondjuk ma már ez se esett jól,tényleg a nagy átlagra igaz,hogy ilyenkor már semmi sem jó..rajtam ez az érzés kb 2 napja van,addig semmi nem volt.:-)

de ismerősöm kb semmit nem mozgott egész 9 hónap alatt,mégis 2 óra alatt szülte meg a babáját.:-)

2011. jún. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én eddig végig mozogtam,még kirándulni is voltunk.de az utóbbi pár napban állandóan csak feküdnék semmihez nincs kedvem,nem tudom miért van ez.nem szeretnék ellustulni,ezért gondoltam egy kis tornára
2011. jún. 23. 17:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Barátok közt? :D
2011. jún. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a barátok köztbe vetélés volt nem szülés.:)meg én 37 hetes vagyok nekem már nem baj ha mégis beindulna a szülés.
2011. jún. 23. 17:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Igaz, bocs. :) Szerintem tedd azt, amit a tested akar. Ha csak lustulnál, tedd azt. Amúgyis olyan meleg van, ne terheld magad tornával.
2011. jún. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!