Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van ill. vannak-e olyan...

Van ill. vannak-e olyan kismamák itt, akiknek a terhesség alatt nagyon leesett a vérnyomásuk, és egyébként is alacsony volt? Nekem legutóbb 85/55 volt, hogyan lehetne fentebb tornázni? A kávét nem bírom meginni.

Figyelt kérdés
2009. jan. 24. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:

nekem normál esetben 90/60....de ezt is általában 2xre tudták megmérni.sőt,nekem is volt ilyen alacsony is,mint neked.szédültem....

én is csak reggel ittam kávét.próbáld meg a 3in1,vagy a fekete teát.én nagyon sokat megittam és semmi bajunk nem lett tőle

2009. jan. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát sehogy.Ugyanezzel a problémával küzdöttem a terhesség alatt.Amióta megszültem nincs ilyen bajom.De sajna tényleg nem lehet ezzel a doloal mit kezdeni.Kitartás.
2009. jan. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ugyan ezzel a problémával küzdök...

85-90/55-60 , a pulzusom átlag 85-87 de sokszor 90.

Az orvos szerint ez normális.mert a terhesség előtt is alacsony volt a vérnyomásom- bár nem ennyire.

Sokszor érzem,h kiugrik a szívem a helyéről,a magas pulzus miatt.

3 dokival is beszéltem,napi egy kávét "kell" innon- próbáld meg a Nescafé 3in1-bent, én sem bírom most a rendes kávét.

És ami a legfontosabb h rengeteg folyadékot kell inni- ha neked is magas a pulzusod.

Ja,és persze a hírtelen felállást és egyéb mozdulatot próbáld mellőzni. :))

Remélem tudtam egy kicsit segíteni:):)

Boldog babavárást Neked:)

2009. jan. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szia! én elkezdtem járni rendszeresen terhes tornára és otthon is mozogtam minden nap egy kicsit. nem megerőltetően! és ez szintre hozta és tartotta az egyébként béka feneke alatt levő vérnyomásomat.

más egyszerűen nem jött be.

2009. jan. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én is igy voltam ezzel, akármikor mérte a védőnő, mindig megkérdeztem fel bírok e állni, nem e szédülök, mert 80/50 volt nekem is.De nem volt belőle semmi problémám. Teljesen jól elvoltam ezzel. Én se bírtam kávézni, de az előttem szólók nagyon jó tanácsokat adtak! Kitartás!!!! És jó babavárást!
2009. jan. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem mindig is alacsony volt és én már hozzá is szoktam!

De a terhesség alatt nekem beszokott állni normálra 100/60 körülre! És ilyenkor viszont már rosszul vagyok!

23 hetes kismama

2009. jan. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálam ugyanez van. Próbáltam a 3in1-t is, de az is kijön...

Maradt a fekete tea, és a mozgás!! Nagyon sokat segít.

Viszont valaki itt nemrég ajánlotta a rozmaring teát, azt lehet babásan, és belövi jóra a vérnyomást! Még nem próbáltam, mert egyelőre a gondolatától sem vagyok jól... :)

2009. jan. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ugyanez a helyzet itt is, es utaltam, hogy mondjak, hogy jajj, de jo, sokkal jobb, mintha magas lenne..en meg fel se birtam kelni ugy szedultem..


azota is morgok, amikor mondjak, hogy dejo az alacsony vernyomas..


kavet ne igyal, mert utana rosszabb lesz, és nem is tul egeszseges..

en annak idejen mozogtam, de azt most nem lehet..


sajnos nincs ra jo megoldas, vagyis en nem tudok.

de vagyunk joparan.

2009. jan. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek a választ, sokat segített.

Jó babavárást Nektek is!

2009. jan. 25. 11:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!