Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Több tesztem + lett, kb 5...

Több tesztem + lett, kb 5 hetes terhes lehetek, de menstruálok! Ebből nem lesz baja a babának? Aggódom nagyon.

Figyelt kérdés
Pozitív lett a tesztem, pénteken megyek dokihoz. Menszesz 4 napot késett, meg kicsit kevesebb volt a mennyisége, szédültem: így biztos ami biztos csináltam tesztet: + lett. Nem baj hogy megjött?? Nem árt babának?? Ez normális? Másnak is volt ilyen? Több tesztem is +, de szédülésen kívül semmi tünetem nem volt (se hányinger, se mellfájdalom)..Más is járt így?
2009. márc. 24. 14:23
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a drukkot!! Lassan indulok a dokihoz, nem baj ha korán odaérek - hátha előbb tud majd fogadni..

Tényleg köszönöm, nagyon-nagyon jól esik a bíztatás! :) Feltétlenül írok hogy mit mondott az orvos!! :)

2009. márc. 24. 16:23
 12/19 anonim ***** válasza:
megy a drukk!!! Írj, várjuk!!
2009. márc. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
szurkolok h minden rendben legyen,lassan már bekerülsz a dokihoz!
2009. márc. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Van valami eredmény??
2009. márc. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Voltam tegnap este...sajnos valószínűsíthető hogy vetélés volt, és fennmaradt a HCG-m...mert babát már nem látott.. :((

De köszönöm mégegyszer mindenkinek a bíztatást!

2009. márc. 25. 08:49
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom. :((

Feladni nem szabad!

Egy veled egycipőben járó, szintén felnemadó, reménykedő mamóca :)

2009. márc. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm kedvességed :)

Én sem adom fel, jön amikor jönnie kell.. :))

Neked is nagyon szurkolok!

2009. márc. 25. 10:36
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom:(( Annyira drukkoltam, este vártam, hátha írsz valamit.... Én is csak biztatni tudlak!! Nekem decemberben volt vetélésem, műtéttel fejezték be, engem is megviselt, de 1 mensi után próbálkozhattunk és elsőre összejött. Azóta is minden ok, jövő héten megyek a 12. heti uh-ra. Neked is mihamarabbi babaáldást kívánok!!!
2009. márc. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a drukkot!! Tegnap este nem volt erőm leülni a géphez, nagyon ki voltam borulva :(

Gratulálok babócádhoz!! :)

Remélem nekem is hamarosan sikerül..Köszi a drukkot mégegyszer! :)

2009. márc. 25. 11:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!