Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Több tesztem + lett, kb 5...

Több tesztem + lett, kb 5 hetes terhes lehetek, de menstruálok! Ebből nem lesz baja a babának? Aggódom nagyon.

Figyelt kérdés
Pozitív lett a tesztem, pénteken megyek dokihoz. Menszesz 4 napot késett, meg kicsit kevesebb volt a mennyisége, szédültem: így biztos ami biztos csináltam tesztet: + lett. Nem baj hogy megjött?? Nem árt babának?? Ez normális? Másnak is volt ilyen? Több tesztem is +, de szédülésen kívül semmi tünetem nem volt (se hányinger, se mellfájdalom)..Más is járt így?
2009. márc. 24. 14:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
én ma mennék dokihoz már vagy ügyeletre, jobb azt megnézni....
2009. márc. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Ne várj péntekig,azonnal menj el orvoshoz!Ő majd ír neked terh.megtartó vitamint.
2009. márc. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem is jobb ha megnéznek minnél előbb, nem ijesztgetni akarlak, de biztos ami biztos alapon:)

Szorítok!!!

A barátnőm is vérzett kapott szurit meg gyógyszert és már a 28. hétben van!!

2009. márc. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 edus83 ***** válasza:
83%
Én mennék orvoshoz azonnal!!!
2009. márc. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nézzen meg a doki, az a biztos. Ha más a vérzés mennyisége, mint szokott, akkor a baba jó eséllyel megmaradhat, a sógornőm mindkét terhességénél menstruált. De ha baj van, azt az orvos észreveszi, esetleg ír fel valamit, ha a baba veszélyben van odabenn!-
2009. márc. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

4 napot késett csak? Akkor végülis bármi lehet. Lehet h teherbe estél, és elkezdte termelni beágyazódás után közvetlenül a szervezeted a HCG hormont, amit ugye kimutatott a teszt. De mivel 4 nappal a nemvárt után megjött, sajnos lehet, h ki is lökődött a szervezetedből. Ilyen korán sokunkkal megesik, észre sem veszzük h elvetélünk, hiszen az a pár nap késés még belefér egy normális ciklusba is. Ha ez történik veled is, akkor a hcg még megmarad ám a szervezetedben, tesztelgethetsz...kidobott pénz lesz, hiszen egy darabig pozitívat fog mutatni. Ez tulajdonképpen csak arra jó, h cukkold és stresszeld magad. Mondom...sokunkkal megesik, h késik pár napot, nem tesztelünk, nem veszzük észre, és teljesen kiürül a szervezetünkből ...sajnos, de ez természetes, hiszen gondolom te is egészséges kisbabát szeretnél. MInt ahogyan mindenki.

Ettől függetlenül fennáll az esély rá, h baba is van és mensiztél is. Én nem rohannék a dokihoz a helyedben. Van időpontod, akkor bőven ráérsz menni. Viszont ha nagyon görcsölnél, vagy darabosat vérzel, akkor menj az ügyeletre azonnal.

Rengetegen elvetélünk úgy h nem tudunk róla...jobb is ha nem tudjuk...én ezt csak azért írom, h amíg nincs görcs, ne rihanj a dokihoz. Amikorra időpontod van, akkor menj. És légyszi írd meg mi volt!

Én szorítok neked, h a 2.lehetősség legyen a tiéd is!

2009. márc. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a válaszokat és a segítséget! Az előbb elértem a dokim telefonon, mondtam hogy nagyon aggódom, így még ma koraeste fogad.

Remélem hogy nem lesz semmi gond, már 2 éve próbálkozunk. :(

Nagyon köszönöm a szurkolást! :)

Remélem hogy tényleg babó, és velünk is marad, mert már nagyon vártuk...és nem arról van szó, hogy már nincsen meg, csak a HCG még kimutatható..

Mégegyszer köszönöm!!

2009. márc. 24. 15:16
 8/19 anonim ***** válasza:
53%
Ma ESTE??? Az még nagyon messze van egy ilyen pici babának.. :((
2009. márc. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos csak fél 7-kor tud fogadni :(

Magándoki, addig szülést vezet le elvileg, így nem tud előbb...Vagy menjek sztk-ba?? :( Kezdek kétségbeesni..

2009. márc. 24. 15:36
 10/19 anonim ***** válasza:
Szerintem menj a saját dokidhoz! Alaposan megnéz uh-n, valószínű kapsz gyógyszert is, de tuti minden renben lesz!!! Majd írd meg mit mondott a doki! Én így látatlanba is nagyon izgulok értek, és drukkolok ezerrel:)
2009. márc. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!