Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kicsit tapasztalatlan elsö...

Kicsit tapasztalatlan elsö babás leszek! A kiságyba, okvetlen kell ágynemüt venni? Ti hogyan csináljátok?

Figyelt kérdés
Gondolok párna,paplan stb..vagy mit szokás bele tenni a matracon kívűl?
2009. márc. 24. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
lepedő...gumis pamut vagy frottír...vettem ágyneműt de minek..csak dekoráció...elég egy rácsvédő, feje alá kettéhajtott pelus, meg takaró vmi kisebb amiben nem vész el..de mi inkább hálózsákoztunk
2009. márc. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is volt ágynemű, még nem használtuk. Fejvédőt tettünk az ágyba, pelust a fej alá, és hálózsák, akár az előttem szóló. Van egy polár takarója, azt használjuk még.
2009. márc. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Párna nem kell a kisbabának.

Nekem van egy gumis lepedő a kiságyon, de arra még rakok egy pelust, azt cserélem minden este. Takarót nem használunk, mert kimászik alóla, így hálózsákot adok rá inkább.

2009. márc. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mi gumis lepedőt használunk, a feje alá, pelenka kerül. fejvédő az elengedhetetlen, mert állandóan mászkálunk éjjel, és a fejünk koccan a rácson. vettünk ágynemű garnitúrát, mi használtuk, de már elég nagyok vagyunk, így csak egy vékonyabb polár takaróval takarózunk, mert a vastag takarót nem tudja magával vinni az éjszakai sétákon...:) 8 és fél hónapos manó anyukája
2009. márc. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
milyen hálózsákot vegyek,júniusi babámnak?
2009. márc. 24. 14:53
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia, lehet kapni vékony pamuthálózsákot is. Nyáron ha nagyon meleg van akkor meg eléág a vékony pmuttakaró.

Én a Drewex ágyneműt vettem,100% pamut. már a 3. babám használja, nekünk a hálózsák nem vált be. Persze a párnát csak nagyobb korában adtam oda, eleinte elég félbehajtott textilpelus a feje alá.

A polár takarót én nem szeretem, mert igaz, hogy meleg, de nem úgy szellőzik, mint egy pamut, hiszen 100% poliészterből készült.

2009. márc. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én lányom is júliusi (most már két és fél éves)a kistesót májusra várom. Mi ujatlan vékony pamut hálózsákot használtunk (a brendonban vettem 2000ft-ért) és vékony plédet ha kellett, párnát nem csak pelust a feje alá és rácsvédőt meg persze gumis lepedőt. Paplant csak akkor mikor már felállt a kiságyban mert akkor már a hálózsák nem ideális neki.

34 hetes kismama

2009. márc. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi vettünk két garnitúra ágyneműt. De minek? Ott pihen a szekrény mélyén.

Mi eleinte hagyományos póláyt használtunk, majd hálózsákot.

Már 1 éves,de eszembe sem jut elővenni a garnitúrát.


Míg pici volt feje alatt textilpelus, de 2 hét után azt is elhagytuk.


Ha nyáron nagyon meleg lesz, nem kell hálózsák sem.

De amúgy lehet venni vékonyat, rövid ujjút, stb... Csak bírj választani... :)

2009. márc. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!