Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj lenne, ha 4-5 héttel...

Baj lenne, ha 4-5 héttel előbb érkezne a babám?

Figyelt kérdés

Sokat fáj az alhasam, összehúzódásokat érzek este és éjjel. Enyhe folyáspm is van napközben. Ilyenkor mindig rémülten számolgatok, hogy mennyivel jönne előbb.


Ha tényleg így lenne, baj lenne?


2009. márc. 24. 09:17
 1/7 anonim válasza:
Először is azt tanácsolnám ne pánikolj be!!Annál rosszabb nincs , csak ártasz vele, az idegeskedés sem tesz jót.Elvileg manapság nem olyan nagy baj, ha előbb jön a baba, az sem biztos, hogy jól van kiszámolva az időd.Ha szeretnéd,kihordani a végéig,lehetőleg kerüld a lépcsőzést, a forró fürdőt,a nemi életet ha megoldható.De nyugalom, minden rendben lesz, ha mész orvoshoz azért említsd meg neki a panaszaid.Remélem segítettem.
2009. márc. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha betöltötted a 36. hetet akkor semmi baj nem lehet, onnantól már nem számít koraszülöttnek!
2009. márc. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Még annyit írnék hozzá, hogy bár nem tudom mennyi idős lehetsz, viszont az esti, éjjeli méhösszehúzódás megszokott dolog az utolsó időszakban. Kitartást és sok erőt kívánok neked!!A babának meg jó egészséget!!
2009. márc. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi. (35 hetes vagyok)
2009. márc. 24. 10:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a 35. héten születtem, egészséges vagyok, már van egy kislányom is! :) Ne aggódj! Én csak 2 kg voltam, ennek már hamarosan 27 éve.

Szerintem semmi baj nem lesz, ha a 35. hét környékén szülsz! De azért próbálj meg sokat pihenni és nem idegeskedni! Amúgy ha belegondolsz az ikerterhességek többsége is hamarabb befejeződik, mégsincs semmi bajuk a babáknak! Kicsit kisebbek esetleg. A környezetemben van olyan baba, aki 7 hónapra született, de neki sincs semmi baja. Kapott tüdőérlelőt, meg inkubátorban volt. Azóta behozta a lemaradást. :)

Ne aggodalmaskodj, beszélgess a babáddal, mondd el neki, h szeretnéd, ha még kibírná odabent kicsit! (vkinek ez is segít) Ezen kívül pihenj sokat, és fő a pozitív gondolkodás!

2009. márc. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia!Ennyi idosen engem is nagyon foglalkoztatott a koraszules.Teljesen ra voltam kattanva,minden cikket elolvastam,kulonbozo nem kismamaknak valo oldalakra kallodtam.Mit ne mondjak NEM TETT JOT.36 hetesen kinyiltam 2 ujjnyira,fajasaim is voltak boven.Doki mondta jo lenne ha meg 37 het vegeig bent maradna,de nem tartottak vissza arra az 1 hetre.Most 38/3 vagyok,es meg egyben,hal istennek.Sok minden a fejben dol el!A TE BABAD IDORE FOG SZULETNI?ES MINDEN RENDBEN LESZ!!!!!!
2009. márc. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én 27 hétre születtem annak idején, 1.60kg-mal,semmi bajom nem volt akkor,még inkubátor se kellett.És most is tök egészséges vagyok.
2009. márc. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!