Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most vagyok 7 hetes a családon...

Most vagyok 7 hetes a családon belül már elmondtuk hogy baba az a 12 hét az csak babona ugye? És nem lesz baj, hogy már elmondtuk, hogy nem vártuk meg a 12 hete?

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 18:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi még várjuk a szívhangot, most hétvégén voltam 6 hetes, holnap megyek vissza a dokihoz. Ha lesz szívhang, akkor bejelentjük a családnak, barátoknak. Apósom nagyon várja a bébit, azért a szívhang előtt nem szólunk. Persze ha elhalna a baba, akkor is elmondanánk a családnak, hogy mi történt, de az egy rövidebb történet lenne. Van egy-két ember, aki már persze így is beavatott! ;)
2009. márc. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Sajnos én is úgy jártam, hogy az első baba elment 6 hetesen és kicsit kellemetlen volt, mert egy-két ember tudta, hogy terhes vagyok és aztán mikor találkoztunk rákérdeztek nagy boldogan, hogy hogy vagyok?

A mostani terhességemet a szülőknek és ismerősöknek csak kb 11 hetesen mondtuk el, biztos, ami biztos. Persze a barátaimnak a pozitív teszt után kapásból elmondtam mi a helyzet.

Szerintem azoknak, akik igazán közel állnak hozzád nyugodtan el lehet mondani. A többieknek, meg inkább egy kicsit később. Egyébként meg jó az a pár hét izgalom, hogy van egy titkotok! :-)

2009. márc. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!