Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most vagyok 35 hetes és még...

Most vagyok 35 hetes és még nem fordult meg a babóca. Ha nem fordul meg akkor mennyi rá az esélyem hogy császár lessz belőle?

Figyelt kérdés
Mik azok a problémák ami miatt programozott császárt csinálnak?
2011. jún. 19. 05:11
 1/6 anonim ***** válasza:

HA jól tudom, ha az első baba faros, akkor az automatikusan császár (Nálunk).

Egyébként meg egyéb egészségügyi problémák miatt az anyánál(ha nagyon rossz a szemed,s tb), akkor is programozott császár.

Illetve ha az első császár volt, akkor valahol automatikusan császár a második is. (nálunk nem)

2011. jún. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Előző válaszolónak igaza van. Tavaly azt mondták bent a kórházban egy első babás, farfekvéses kismamának, ha nem fordul meg a baba, a hatályos jogszabályok miatt mindenképpen császározni kell.

2011. jún. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nálam az első spontán szülés volt
2011. jún. 19. 09:45
 4/6 anonim ***** válasza:

akkor azt elvileg engedhetik.


Szerintem jobban jársz, bár én meg még a spontán szülést nem próbáltam :) Elképzelni sem tudom...

2011. jún. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nem túl vagy a baba, nem első és jól fekszik (faros pozíciókon belül), akkor simán megszülethet elméletben.


De gyakorlatban: az én kórházamban a doki 2 másikat mondott, aki vezet le egyáltalán faros szülést. A többi tuti nem ajánlja majd, és jön a császár. Szóval erősen dokifüggő. Én is szerettem volna ha kihagyjuk a császárt, de aztán gyanús lett hogy annyira sokan nem vállalják be.


Meg láttam pont pár sérült gyereket, és hát elgondolkoztam hogy érdemes-e vállani a legkisebb kockázatot is.

Aztán ahogy beletörődtem hogy lesz ami lesz, a 38. héten megfordult a bébi, pedig nagyon nem adtak neki sok esélyt, a magzatvizem is kevesebb volt az átlagnál.

Nekem is 2. baba most ez, ők ráérősebbek a befordulással, szerintem neked is szerencséd lesz :)

2011. jún. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2011. jún. 20. 05:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!