Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől vagyok ilyen hulla...

Mitől vagyok ilyen hulla fáradt 33 hetesen?

Figyelt kérdés
Nem most kezdődött kb.már 28-29.héttől.Már elment mindentől a kedvem .Elevitet szedek,vérképem tökéletes.Minden "rendben van"Mégis mitől van ez??Alig csinálok valamit egy kis mosogatástól is le kell ülnöm,legszívesebben egész nap feküdnék,a közérzetem is nagyon rossz.Heves szívdobogásérzésem is van és vizesedek.Fehérje nincs a vizeletemben
2011. jún. 13. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális. Már kezd "terhelődni" a szervezet. Add át magad a várandósság örömeinek, és pihenj olyan sokat amennyit csak tudsz, szükséged lesz rá szülés után! :) Lábaidat póckold fel magasra, borogasd, sokat segít.

A terhességem vége felé, én is annyira fáradt, és nyomott voltam, hogy nagyobb rendetlenség volt itthon mint amikor dolgozni jártam, alig bírtam valamit arrébb tenni is.

2011. jún. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bettineni ***** válasza:

En mar a masodik honaptol kezdve alomkorban szenvedtem es alacsony volt a vernyomasom, ezert nekem is gyorsabban vert a szivem, kesöbb meg tul lassan vert, az volt a baj. A derekam is fajt mar az elejen. A kis vizesedes is normalis.

Ha az arcod nem puffadt, illetve csak enyhen dagadt a bokad, akkor nincs gond. Az ujjaid, kezed is lehet püffedt egy kicsit, az nem baj.

Pihenned kell, ezt jelzi a tested, hallgass ra.

2011. jún. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mert meleg van!Hidd el ez is sokat számít!

De mivel már a vége felé jársz, ez teljesen normális!Pihenj!

Én már az elején álomkóros voltam, nem is tudom hogy lesz a második babával, hogy fogok pihenni...

2011. jún. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De akkor ez ugye elmúlik majd?Nem kell dolgoznom,nem is dolgoztam egész terhességem alatt tehát nem attól fáradok ki.Egész nap itthon vagyok mégis olyan mintha le se álltam volna egy perce se.
2011. jún. 13. 13:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!