Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetesen lehet hogy folyton...

31 hetesen lehet hogy folyton fáradt vagyok és mindig aludnék- regel alig tudok felkelni este meg már hamar elálmosodom. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2008. szept. 15. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez természetes, az utolsó harmadban megint előjön a fáradékonyság. Ezen nem is csodálkozom.
2008. szept. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor ez normális a terheség vége felé! köszönöm. boldog babavárást!
2008. szept. 15. 08:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én 29 hetes vagyok, és ugyanígy vagyok vele. Nálam ez azért van, mert nagyon rosszul alszom. Éjjel minden egyes fordulásra felébredek, amúgy is nagy forgolódó vagyok. Már kevés módon kényelmes, valószínű ezért is. Kitartás, már nincs sok vissza.
2008. szept. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én is 31 hetes vagyok. Nagyon hamar elfáradok, és van, hogy nem csinálok semmit, és akkor is rettentően fáradt vagyok. És mostmár egyre nehezebb minden, még az is nehezemre esik néha, hogy megfordulok az ágyban. Éjjel sem tudok már úgy aludni, mint eddig, hajnalban pisilni járok és vissza sem tudok aludni.
2008. szept. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nagyon jót tesz ezeknek a problémáknak a kismamatorna és az esti fél órás séta. Próbáljátok ki, torna délelőtt, séta vacsi UTÁN és jobb lesz a közérzetetek.

2008. szept. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!