Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor múlnak el a terhesség...

Mikor múlnak el a terhesség tünetei? 7 hetesen korai, hogy enyhülni érzem a hasfájdogálásaimat és nem vagyok már annyira fáradt sem. A gyomrom fáj, meg ég inkább és néha hányingerem is van mostanában.

Figyelt kérdés
Elég megviseltnek érzem folyamatosan magam, változhatnak ezek a tünetek időről időre? Mint a többség én is aggódom, hogy rendben legyen minden.
2009. febr. 21. 08:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia!Én most múltam 14 hetes és a hányinger már elmúlt,de a szagokat most se bírom,nagyon rosszul alszom és mindentől savam van.A hasam nem fájt egyáltalán.
2009. febr. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És diétázol? Mit szoktál inkább enni? Vagy teljesen mindegy, semmi sem segít?
2009. febr. 21. 09:14
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is 7 hetes vagyok. Egész nap hányingerem van, ami rettentően lefáraszt, szinte egész nap fekszem, szalad a lakás, és én hiába akarom egyszerűen nem bírok bármit is megcsinálni:( A hányinger néha kicsit alábbhagy, akkor van némi erőm, de már a gyomrom nekem is kezd fájdogálni.
2009. febr. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Renniet szoktam bevenni ha már nagyon nem bírom,egyébként nem segít semmi.
2009. febr. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha már több, mint egy hete nem érzel tüneteket, akkor talán elhiheted, hogy elmúlt. De ilyenkor még egyik nap azt hiszed, hogy elmúlt, aztán két nap múlva sokkal erősebben visszatér. Amúgy a tünetek teljesen normálisak, sajnos ez van. Sokan a gyömbért, gyömbéres kekszet javasolják a hányingerre, gyomorpanaszokra.
2009. febr. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, köszönöm! De egyenlőre attól tartok, hogy miért múlik el a fáradtságom, csak a jövőhéten megyek újra UH-ra. Remélem rendben lesz minden. Jó ez az oldal, de időnként olyat olvas az ember, hogy előtte nem tartott tőle, utána viszont igen.
2009. febr. 21. 19:22
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne izgulj,minden rendben lesz,ha pl.nem érzel egy nap semmi tünetet az nem azt jelenti hogy baj van a picivel.Sajnos annyi mindent lehet olvasni hogy az ember állandó stresszben éli meg a terhességet.
2009. febr. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az utolsó hozzászólónak! Igazán jól esik egy kis megnyugtatás!
2009. febr. 22. 17:04
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia! Én is jövő héten leszek 7 hetes és pl nekem is alábbhagytak a tüneteim, izgulok is emiatt, de az is lehet, hogy holnap meg kikelni sem tudok majd az ágyból. Pl. eddig a melleim majd leszakadtak a gravitációtól, ha álltam, most meg épp csak érintésre érzékenyek.

Biztos nincs baj egyikünknél sem, ne aggódj!

2009. márc. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sajnos volt oka, hogy enyhültek a tüneteim, beigazolódott a félelmem. Csak gondoltam megírom, sajnos meg lett a válasz.
2009. márc. 23. 09:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!