Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan tudnám elkerülni a...

Hogyan tudnám elkerülni a szülés előtti beöntést?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék kapni, ha lehet, de hogy tudnám kivédeni? Minden este menjek el wc-re lefekvés előtt? Vagy mikor elkezdődnek a fájások (vagy elfolyik a magzatvíz), próbáljak meg wc-zni?
2011. jún. 12. 17:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Menj olyan kórházba szülni ahol nem végzik el rutinszerűen. Vagy ha fogadott dokid vagy szülésznőd van akkor beszéld meg vele.

Egyébként csak jelzem, hogy annyira úgysem tudod magad kipucolni, hogy ne legyen baleset. Legalábbis ritka az ilyesmi.

2011. jún. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
engem is érdekel ez.ismerősöm azt mondta ő elment mielőtt beindult a szülés, de hiába mondta a kórházban így is megkapta a beöntést.
2011. jún. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Pl Szegeden nincs beöntés, hanem kúp van. Az elsőnél nem is hatott...de volt is olyan érzésem, mintha ott, akkor...de ezt sosem tudom meg, lehet csak a baba nyomását éreztem, eléggé össze lehet keverni.

Másodiknál már hatott, de nem volt rossz. Szerintem a kúpos dolog sokkal jobb, azt te csinálod magadnak, nálam ez nagyon fontos volt. Legalább azt én tegyem. Szerencsém volt a kórházzal. Egyébként elkerülni nem lehet, max akkor ha úgy érsz be a szülészetre, hogy már tolófájásaid vannak, de akkor már inkább egy beontés. Bár még nem kaptam, de olyan sokan kibírták. Vagy tényleg érdeklődj, nincs e olyan kórház, ahol kúp van.

2011. jún. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
61%
Én is féltem ettől, de nem is volt gáz és jobb egy biztosan ható beöntés, mint egy kakis baba (elnézést).
2011. jún. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
73%

Ez legyen a legkevesebb. Tőlem kérdezték melyiket kérem. Kellemetlen, de aki csinálja annak megszokott, és magadra fognak hagyni a fürdőben ahol ált van wc is. Én fél órát voltam ott. Aztán le kellett tusolnom.

Nem is jött semmi, jól kitakarított.

Attól függ hol szülsz, és ott mi a szokás. Bekerülsz a szülőszobára meg fogod tudni. Van olyan hely ahol ha nem kéred nem is kapsz, máshol meg nincs apelláta.

2011. jún. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
54%
én nem kaptam beöntést - az István-ban szültem! kb 4 éve- bár lehet csak azért maradt el ez mivel 23 órás kőkemény vajúdásnál már ezzel nem akartak kínozni! :) de szerencsémre nálunk nem lett "csoki-baba" :) szerintem én kiizadtam minden létező dolgot magamból azidő alatt :) szülés után 4 napig nem is tudtam elmenni nagyvécére sem! pedig ettem rendesen
2011. jún. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
65%
Meg még valami ami a beöntés vagy a kúp mellet szól. Ha megszültél, utána elég fájdalmas a wc-zés. És ha nem tisztítanak ki teljesen, akkor bizony már lehet, hogy másnap reggel rádjon a nagydolog. Na én ennek örültem, hogy nem kellett. Igazából lehet hülyének néztek, de elég keveset ettem, hogy a kórházban ne kelljen, ott meg adják a hashajtót, ha nem mész 2 napi wc-re, hát én gyűjtögettem a fiókban, aztán itthon megettem :D Szóval jobb tiszta lappal kezdeni a kórházi napokat.
2011. jún. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem cikibb ha ott a szülés közben jön ki belőled minden,mert elkerülhetetlen mert marhára erőlködni kell:)

Amúgy az ÁEK-ban állítólag lehet,olyat,hogy nem kéred!

2011. jún. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
50%
Kecskeméten is kúp van már!!Szerintem is jobb kapni beöntést vagy kúpot!!Tudom hogy ciki de még cikisebb ha pont szülés közbe jön ki 4-5 ember előtt!!
2011. jún. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Én Debrecenben szültem császárral és ott is beöntés van, bár nekem nem volt, de valószínűleg azért mert már nem volt rá idő!
2011. jún. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!