Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy lehet elkerülni, hogy...

Hogy lehet elkerülni, hogy nagyon tág maradjak szülés után? Ti tágabbnak éreztétek magatokat utána?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy gátmetszésnél lehet kérni, hogy szűkre varrjanak utána, viszont sokan írják, hogy a gátvédelemnél sokkal gyorsabb a regeneráció... esetleg az intimtorna segít?
2010. szept. 10. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Én semmi változást nem éreztem. Volt gátmetszésem. Ugyanolyannak érzem.
2010. szept. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem lettem tág a szüléstől.
2010. szept. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
szóval ez nem törvényszerű? jaj de jó:) a kozmetikusom 30as csaj, (2 gyereke van) ő mesélte h próbált intimtornázni mert nagyon kitágult a szülések után, végül egy plasztikai műtét oldotta meg a dolgot... természetesen azonnal kétségbeestem:D
2010. szept. 10. 17:48
 4/8 anonim ***** válasza:

Változást én sem tapasztaltam, viszont a barátnőm férje panaszkodott, hogy bizony ő szülés után "szűzen" kapta vissza a feleségét:)

Minden orvos máshogy varr:)

2010. szept. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez változó, kinél mi lesz én sajnos tágabb lettem, kb. egy hónapja intimtornázok, remélem segít.
2010. szept. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3 gyereket szultem, az elsot gatmetszessel, a 2., 3.-at gatvedelemmel, a ferjem szerint nem lettem tagabb, olyan minden, mint a szulesek elott. De lehet, hogy csak szerencsem volt. :)
2010. szept. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem érezném, hogy "tágabb" lennék, és a férjem szerint is oké minden.
2010. szept. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én korábban éreztem kicsit, hogy tágabb vagyok, de folyamatosan intimtornáztam már a terhesség alatt is, meg azóta is rendszeresen és azóta "összeszűkültem" újra :)

Az intimtornát viszont szerintem mindig csak fekve végezd, mert azt olvastam valahol, hogy úgy igazán hatásos. Meg az se árt, ha napjában többször csinálod, lehetőleg már a szülés után is.

2010. szept. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!