Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy éreztétek meg a szülés...

Hogy éreztétek meg a szülés közeledtét?

Figyelt kérdés

Hátfájás, vizesedés, hasmenés, fejfájás, stb. Nekem az utóbbi pár napban időközönként előjön egy nagyon erős hátfájás és hasfájás, de csak 1-2 perc. Jelenthet valamit?

Meg vizesedett a lábam, majd elmúlt, de pár napja az is előjött.


37+5 hkm


2011. jún. 19. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi jele nem volt az elsonel, masodiknal is csak annyi hogy az utolso ket nap szeplos-foltos lett kicsit az arcom pedig sosem volt meg eddig. Ez el is mult mar pedig 10 napja szultem.
2011. jún. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon fájt a derekam, majd leszakadt, szó szerint levegőt is alig mertem venni, amíg tartott a fájás. Én azt hittem a hasamban fogom érezni, de nálam inkább deréktáji fájdalom jelentkezett. Aztán este nagyon erősen elkezdtem vérezni (tágulási vérzés), irány a kórház, 20:00-ra értünk be, 1:10-kor megvolt a kisfiunk. :) Gyorsan ment, de ezt az EDA-nak köszönhetem, mert ahogy bekötötték mintha elvágták volna a fájdalmat.

Nálam így volt. Amiket írtál azok szerintem jelezhetik a szülés közeledtét.

2011. jún. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon feszült a hasam mintha szétakarnék durrani,de ami szemmel látható volt hogy kb háromszorosára dagadt a bokám!Mondtam is viccesen a barátnőmnek hogy na biztos közeleg az idő:)Ekkor volt kb este 6,és este 9-körül hívtam is a mentőt:)
2011. jún. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem semmi jele nem volt, délután még a kutyát vittük futtatni! Aztán este fürdés után kicsit véreztem. Felhívtam a dokimat, és Ő azt mondta semmi gond nincs, de azért menjünk be a kórházba. Ott megvizsgáltak, nst..stb, és benntartottak. Másnap reggel fél 6kor szokatlan fájásokra ébredtem, nah, akkor már tudtam innen csak babával megyünk haza! :) 15 órát vajúdtam, este fél 9re lett meg a kislányom!
2011. jún. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!