Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes kismamaként bevállalh...

23 hetes kismamaként bevállalhatok-e egy egy napos balatoni vitorlás kirándulást?

Figyelt kérdés
Ha amúgy nem vagyok rosszul hajón, és óvatosan mozgok, inkább csak ülök, árthatok-e vele a babának, vagy magamnak? 7 fős, kicsit nagyobb hajóról van szó. Köszönöm a válaszokat előre is!
2011. jún. 11. 14:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Én simán. Terhes vagy, nem BETEG!
2011. jún. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hú, én simán bevállalnám! Biztos, hogy nem ártasz vele a babádnak. Ha szeretsz hajókázni amúgy is, akkor most terhesen is jó lesz!
2011. jún. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Naná, persze! Menj csak el, nagy élmény lesz! Én 29 hetesen bevállaltam egy horvátországi nyaralást tavaly. Odafelé 12 óra volt az út, vissza 17. Utóbbit kicsit nehezen bírtam, de nem volt gond. És abszolút nem bántam meg! Boldog babavárást!!!!! És jó vitorlázást!
2011. jún. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Én nem mennék, azért ilyenkor már jobb vigyázva...
2011. jún. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
simán! főleg ha nem kell majd állandóan lebukni a forduló vitorlák miatt, de gondolom csak ráérősen fogtok egyet hajókázni. 33 hetes vagyok, én is bevállalom rendszeresen, még az autózásnál is kényelmesebb!
2011. jún. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Persze!

Nekünk van hajónk,és nagyon szerettem menni vele pocakosan is. Pont a legnagyobb volt már a hasam,mikor szezon kezdődött és vízre került a hajó. Naná hogy mentem!

2011. jún. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze!! :) Érezd jól magad!
2011. jún. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :))) Különösen a tapasztaltaknak!! Majd megkeresem a hajó legnyugisabb zugát, és onnan élvezem a vizet! :)))))
2011. jún. 12. 09:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Menj nyugodtan. Jó kirándulást!
2011. jún. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Simán bevállalnám
2011. jún. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!