Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 120 kg-mal bevállalhatok egy...

120 kg-mal bevállalhatok egy babát?

Figyelt kérdés
2008. okt. 7. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Láttam már olyan kismamát, aki ekkora túlsúllyal esettteherbe. Olyat is, akinek a világon semmi baja nem volt/lett. De a túlsúly rizikófaktort jelent minden esetben. Elképzelhető hogy nem is tudsz majd teherbe eseni, akkor ott a cukorbetegség stb... Az is lehet, hogy a világon semmi bajod nem lesz, de ezt senki nem állíthatja neked teljes biztonsággal.Azért mert más megúszta, te nem biztos, hogy fogod. Az egyik kismamát diétáztatta az orvos,egy grammot nem volt szabad híznia, a terhessége végére 25 kg fogyott. Én a helyedben kb 40 kg-tól megszabadulnék, de mindenképp beszélj orvossal, hogy tájékoztasson a rizikóról.
2008. okt. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Teljesen igaza van, ha sikerül teherbe is esned, nagy rizikó. Sokkal jobb esélyed lenne, ha tényleg egy picit fogynál. Én 80 kg kezdtem a terhességet 8kg jött fel és most tartok a felénél. Nekem ez is sok. De ne csüggedj, szerintem beszélj mindenképp egy nőgyógy.-al és ő elmond mindent. Drukkolok Neked, remélem sikerül.
2008. okt. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia ! Az élet úgy hozta hogy én bizony 37 évesen 120 kg-an terhes lettem és a 40.héten megszülettet a gyönyörű kislányom. Hozzá tartozik még az is h, nem tervezett terheség volt, hanem a páromnak 4 éve here daganatot diagnosztizáltak, át esett a műtéten , majd kemot kapott, és utána azt mondta az onkologus h nem kell védekezni mert nincs élő sprema és nem is lesz.
2008. okt. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Erre az élet úgy gondolta h legyen még egy babánk és terhes lettem természetes úton, egészséges 4.130 gramm és 55 cm-vel megszülettet Laura. De egyetértek az előttem szolokkal maximálisan ha te tervezed akkor mindenféle képpen próblj meg leadni a súllyodból!! Drukkolok neked h sikerüljön !! üdv. 4.5 hónapos baba anyukája
2008. okt. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan vállalhatsz babát, csak a saját példámat tudom neked leírni. Én 110kg-mal lettem terhes, nagyon odafigyelek a kajálásomra és lementem 106kg-ra, és félidős kismami vagyok. A doki azt mondta, hogy ha ezt így tartom nem lesz semmi gond, vagyis a terhesség végére ha elérem a 110kg-ot, ami súllyal terhes lettem, az tökéletes! Amit én az étrendemből mellőzök, az az édesség és a tészta félék, nagyon sok levest, főzeléket, gyümölcsöt eszek. Remélem segítettem!
2008. okt. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2008. okt. 8. 09:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!