Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 14-15 hetes terhesen -...

Ha 14-15 hetes terhesen - vagy bármelyik szakaszban - eltörik a kezetek, lábatok . Röntgenezhetik?

Figyelt kérdés
azért érdekelne mert nem vagyok biztos benne hogy csak zúzodásom van vagy el is tört!
2011. jún. 10. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát állítólag egy röntgen indokolt esetben lehet.

De ha el lenne törve, már sírnál a fájdalomtól...szóval kenegesd fájdalomcsillapítóval és kész...

2011. jún. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, röntgenezhetik, mert a hasadat egy ólomköténnyel letakarják, igy a baba semmit sem kap belöle.

De egyébként is, a mai készülékek csak kevés sugárzást bocsájtanak ki, ezért eleve nem annyira veszélyes, mint régen.

2011. jún. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm! bár egyébként én akkor sem éreztem fájdalmat mikor kétszer volt eltörve az ujjam - nem is kicsit!


a lényeg hogy a pocakot letakarák! :) okés köszi!

2011. jún. 10. 17:52
 4/4 anonim ***** válasza:
A zúzódás sokkal jobban fáj mint a törés és sokkal tovább tart,ezt tapasztaltam is és orvos is mondta!
2011. jún. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!