Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes vagyok, úgy feszül a...

19 hetes vagyok, úgy feszül a hasam, hogy úgy érzem, szétdurranok, mint egy lufi. Ez normális ilyen korai szakaszban?

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én arra gondolok, hogy ez a keményedés, amit érzel. Szedsz magnéziumot? Ha a hátadra fekszel, nem olyan a hasad, mint egy kemény labda?
2009. dec. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
En is a kemenyedesre tudok gondolni. Kb. a 20-dik het tajan ereztem en is eloszor. Nincs semmi gond ne aggodj, ez termeszetes, kinel hamarabb, kinel kesobb jelentkezik. Ahogyan mar irtak a magneziummal segithetsz rajta.
2009. dec. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első vagyok, de a dokiddal beszéld meg, hogy milyen Mg-t szedj és mennyit. Nekem sok keményedésem volt, elég kellemetlen érzés és ha sűrűn van nem is jó. Én nekem volt, hogy emelni kellett az adagon, aztán visszább vettük.

31 hetes

2009. dec. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én pedig a szelesedésre gondolok. :) Engem is gyötör, feszül kegyetlenül a hasam, de a méhemnek semmi baja. Most éjjel éreztem először, hogy begörcsöl a hasam, amikor rosszul fordulok, de csak egy pillanatra és nem mensis görcs, tehát az lehet a keményedés.

Tegnap voltam uh-on, a baba jól van, Espumisant ajánlott a dokim ha nagyon szenvedek.

2009. dec. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jó, pont ma megyek dokihoz, megkérdem a magnéziumot is (nem szedek), de igen, a szél is lehet, azzal is küszködök, csak attól nem szokott így felfújódni a hasam. Köszönöm mindenkinek!
2009. dec. 9. 16:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Írd meg, hogy mit mondott a doki!
2009. dec. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!