Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy már most úgy...

Normális hogy már most úgy néz ki a hasam mint egy lufi?

Figyelt kérdés

7 hetes vagyok,és annyira fel vagyok puffadva,hogy már most úgy nézek ki mint egy 4 hónapos....

Alapból is volt pocim,tehát nem voltam lapos hasú soha.

A nadrágjaim legtöbbje csípő fazonú és már most nem tudom begombolni hiányzik egy kb 2 cm hozzá.... A hasamat ha megpróbálom behúzni nem történik semmi:D

Rengeteg gyümölcsöt eszem és nincs (talán ezért) szorulásos problémám.Egyszerűen nem tudom,hogy ez természetes e...másnál nem látszik sokáig,tőlem meg már most kérdezgetik...nem szégyellem vagy ilyesmi örülök,csak furának tartom:)

Szerintetek?Lehetséges?Volt valaki így?


2011. márc. 16. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Sógornőm volt így! Még csak pár hetes volt, de már nagyon nagy volt a pocija. A 6. hónapban pedig már egy csomóan mondogatták neki, hogy óóó kedveském napokon belül szülsz, ugye???

Hát nem volt tőle boldog, viszont van ez így, valakinek az elejétől kezdve nagy a pocija - akár a puffadástól, akár pedig azért, mert gyorsan nő. De nem is ez a lényeg, a baba viszont szépen fejlődött és ez a fontos.

Nekem meg túl kicsi hasam volt, szülés előtt egy nappal mondta az egyik rég látott ismerős, hogy na és hány hónap van még hátra??? :)

2011. márc. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Dettó így voltam / vagyok, ahogy ti írjátok.

Már az első nap fogantatás után ki kellett gombolni a gatyám. Valami nagyon elkezdett bennem dolgozni. Vérbőség, hormonok, átrendeződés azonnal beindult.... A 8. hét körül jobbnak láttam venni egy kismamafarmert. Most is nagy a 30. héten, mintha szülés előtt állnék.

2011. márc. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jaj csajok de jó akkor megnyugodtam.Én jövő héten leszek 8 hetes de már most gondolkodom én is a nadrágon...Tényleg nagyon fel vagyok puffadva:D
2011. márc. 17. 14:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!