Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2. babával kezdetektől sokkal...

2. babával kezdetektől sokkal nagyobb a hasam mint az elsővel adott heteken, a végén is nagyobb lesz majd?

Figyelt kérdés

Úgy értem ez majd kiegyenlítődik, vagy arra számítsak,hogy a legvégén is sokkal nagyobb lesz, mint az első terhességem végénél?

Aprócska nő vagyok, 22 hetes terhes. A hasam most pár cm híján akkora minit amikor elsővel szülni mentem,pedig már az is félelmetesen nagy volt,allig tudtam tőle mozogni (magasságomhoz és alkatomhoz képest).


Most akkor mi lesz a legvégén? Lábra sem fogok tudni állni?


2011. szept. 13. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
majd kiegyenlítődik
2011. szept. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vagy-vagy.

Vagy kiegyenlítődik, vagy sokkal nagyobb hasad lesz, mint az elsőnél.

Lábra fogsz tudni állni, csak lehet hogy nagyobb pocakkal mész majd szülni.

2011. szept. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy nagyobb lesz.Érdekes lenne,ha a 22. héttől nem nőne semmit!Én nem vagyok aprócska,de "magas" vagyok(171 cm,és 62 kilóval kezdtem a 2. terhességemet(és 73.5 kilóval mentem szülni).Nekem sokkal kisebb volt szüléskor a hasam-az ismerősök,doki szerint kb.7 hós terhesnek felelt meg-mint az első babámnál.Lehet,hogy a végére olyan leszel,mint a Keljfel-Jancsi!Viccnek szántam,ne vedd komolyan.Jó egészséget,és minden jót kívánok Nektek!
2011. szept. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is hamar kezdett nőni és a végére, tehát mostanra csak nő és nő :) Érdekes, mert plussz kilók tekintetében jobban állok, mint az elsővel (tehát kevesebb kiló van rajtam) mégis, hatalmas a pocakom! POnt tegnap fel akartam húzni egy kismama melegítőnadrágomat, amit a kislányommal végig hordtam, de most a 36. héten nem tudtam felhúzni a hasamra!!!!! Teljesen sokkolt a dolog :) Mindenki azt hiszi, hogy "utolsó órás" vagyok és csak csodálkoznak, hogy (elvileg) még majdnem 4 hét vissza van :)

2011. szept. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon hamar kezdett nőni és nagyon nagy voltam egészen a 7. hónapig kb, akkor kezdett kiegyenlítődni. Kb ugyanakkora most 39 hetesen mint az első babánál volt a végén. Akkor 13 kg-t híztam 41 hét alatt, most 10-et 39 hét alatt. A pocak kő kemény és tiszta baba az egész szerencsére.

A nagy pocaktól csak azért féltem, mert arra gondoltam, iszonyatosan nehéz lesz újra emberi formába hozni magam ha túl nagyra növök.


Ne aggódj miatta nagyon, úgysem tudsz semmit tenni ellene.

2011. szept. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja és a becslések alapján ez a babám kisebb, mint az előző. Ő 41 hetesen született 3640-nel, most 38+4 hetesen ezt a babát 3200-nak becsülték. Bár bő 2 hét alatt még hízhat fél kilót.
2011. szept. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!