Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon feszül a hasam, főleg...

Nagyon feszül a hasam, főleg a köldököm felett, olyan mintha felfújták volna! Okozhatja ezt a baba növése? Normális, hogy feszülök, mint egy lufi, amikor nő a pocakom? Vagy esetleg megfordulhatott és ott van a feje?

Figyelt kérdés

Voltam WC-én is, semmi változás, azt hittem attól van, aztán meg a csuklását eddig mindig lenn éreztem, tegnap óta pedig a köldököm felett. Lehet, hogy megfordult és farfekvésű lett vagy nem törvényszerű lenn érezni mindig a csuklását???

29 hetes kismama!

Köszönöm előre is a válaszotokat!


2008. máj. 5. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Mg van helye fordolódni,ne aggódj,ezerszer visszafordul,ha megfordult.

a köldök feszülése pedig nekem is megvolt,amikor éppen rájött babára hogy nagyot kell nőnie,majd idomul hozzá a bőröd is,és 1-2 nap múlva nem fog fájni.

2008. máj. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszod! Múltkorában is, amikor nőtt, akkor nagyon kellemetlen volt, mindenre keményedett a pocakom, aztán abbamaradt. Most meg ez a feszítés is jelen van, és ha mozgok, akkor megint keményedik a hasam, de most általában a köldök magasságában, ritkábban alul. Magnéziumot eszek, holnap meg rákérdezek a dokinál, azért egy méhszáj vizsgálat nem árt, bár egy hete voltam nála, akkor minden ok volt, mondjuk panaszom sem volt!

Boldog babavárást!

2008. máj. 5. 09:54
 3/5 anonim ***** válasza:

szia,


Teljesen normális amit érzel. Nem a baba fekvése miatt van, hanem mert nő a pocid, tágul a bőröd. Kenegesd a hasad.

Van még helye forgolódni, ez még nem a végleges pozíciója.:)

Garatula a babához.

2008. máj. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia !Nekem is így van a köldök felett a mellem alatti résznél néha nagyon húzódik a bőröm,főleg esténként.Valószínű a baba növése miatt.És most fog csak igazán elkezdeni nőni.Amúgy én szezám olajjal kenegetem,eddig nagyon bevállt.Tök természetes és tele van vitaminnal-nem is repedtem még meg sehol,remélem nem is fogok.Bio boltban tudsz venni.Csak arra ügyelj,hogy a polód olajos lesz-de kijön a mosásnál,csak ezt akkor használd mikor otthon vagy.30hetes kismama
2008. máj. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszotokat! De nekem nem csak a bőröm feszül, hanem a hasfalam is, mint ha tele lenne levegővel ill. szinte kitölti a méhem azt a részt is, mivel persze, hogy megnőtt. De nektek is feszült a hasfalatok is belülről a bőrötökön kívül és olyan feltűnően feszes a méhem is!
2008. máj. 5. 13:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!