Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan óvhatom meg a terhesség...

Hogyan óvhatom meg a terhességem a korai szakaszban?

Figyelt kérdés
16 hónap után, végre sikerült pozitívat tesztelnem. :) És most azon aggódok, hogy hogyan vigyázzak rá. 5 hetes vagyok még csak és nem tudom mit tegyek azért, hogy ne legyen semmi baja. Tudnátok segíteni ebben? Mit szabad és mit nem szabad csinálni ezen kritikus 3 hónap alatt?
2010. nov. 3. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Én annak idején annyit tettem, hogy amennyire tudtam kerültem a túl zsúfolt helyeket(tesco, bev,kp...stb), mivel én is októberben lettem terhes, és ilyenkor már könnyű összeszedni valami nyavalyát. Illetve el kezdtem szedni femibion 800 terhességi vitamint, és az orvos javaslatára nem emeltem nehéz dolgokat, és amikor csak tehettem pihentem. Sok boldogságot kívánok a terhességedhez, és próbáld könnyedén venni az elkövetkező időszakot, ne idegeskedj, minden szuper lesz. Én már a kezemben tarthatom a kis hercegnőmet(3 hónapos).
2010. nov. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha nincsen panaszod ugyanugy élhetsz mint eddig. Persze ha sportszerűen űzöl valamit akkor azt csökkenteni kell. Szedjél vitamint. Ennyi. Nem kell egész nap aggodalmaskodni és feküdni.

Gratulálok!

2010. nov. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szedtem folsavat, az a legfontosabb. A sportból visszavettem, és 3 hónap után folytattam, addig csak lightosan. Óvatosan szexeltünk, de egyébként mindent ugyanúgy csináltam. Vigyázz a felfázással, és a cipekedéssel, emelgetéssel.
2010. nov. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vitamin,pihi,stresszmentesítés,és ne agyalj...:) de véleményem szerint ha "meg akar" maradni,meg fog.Ne aggódj,hamar itt a második trimeszter.Boldog babavárást!
2010. nov. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!