Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mar ugy vennek valamit a...

Mar ugy vennek valamit a babanak! 19 hetesen tul korai ez meg?

Figyelt kérdés
2009. márc. 20. 18:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is vegyél. Mi halogattuk az utolsó hetekig, akkor meg már olyan gombóc voltam, hogy kedvem se nagyon volt menni. És az sem utolsó szempont, hogy nem egyszerre adtok ki nagyobb összeget, hanem elosztva.
2009. márc. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
en sem birtam magammal most 9hetes vagyok csak(tudom korai)multheten megvettem a babakocsit,most egy ideig lenyugtatott(anyagilag is)de jövö honapban indul a következö menet,most kisagyat szeretnek,aztan ha majd kiderül a neme akkor jöhetnek a ruhak stb.jo vasarlast:)
2009. márc. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én a 18-héttől kezdtem vásárolni (afp után), de jól tettem mert a 26. héttől kórházban voltam. És apácska nem hiszem hogy megoldotta volna a nagy feladatot. Persze Te nem mész kórházba, de nyugodtan vásárolgass szép lassan. Szép babavárást!

7 hós baba anyukája

2009. márc. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!