Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mar ugy vennek valamit a...

Mar ugy vennek valamit a babanak! 19 hetesen tul korai ez meg?

Figyelt kérdés
2009. márc. 20. 18:46
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok babonas,de a ferjem nem engedi mert tavaly elvesztettunk egy babat.Persze aprosagra gondoltam,pl. meglattam egy kiscipot,vagy pici rugdalozot...
2009. márc. 20. 18:48
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél csak! Menj! Ne fogd vissza magad, hiszen úgyis fog kelleni. :)
2009. márc. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Miért lenne korai? Ha Te nem érzed annak, akkor nem az. Nyugodtan vegyél valami szépet a picinek, ha szeretnél:)

Boldog babavárást!

2009. márc. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha vásárolsz az jó, mert akkor már nincsen a babónak sem más választása, mint jönni, hiszen már a kiscipője is itt várja kint.
2009. márc. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én már a 16. héten nem bírtam magammal, elkezdtem vásárolni. Szerintem nyugodtan tedd meg te is, lelkileg jó, plusz a nagy pocakos rohangálást a nyári forróságban nem kéne megvárni. Nyár végén szülsz nem?!

22 hetes km

2009. márc. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem vegyél neki nyugodtan ilyen apró dolgokat:)!

Én sem akartam vásárolni de egyszerüen nem is lehet megállni!

Tudjátok már hogy kisfiú vagy kislány lesz?


31 hetes kismama

2009. márc. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
igaza van az előttem szólónak. Én most vagyok 10+3 hetes és én is bírnék mér nézelődni. :) Sőt már kaptam is kis zoknit, sapkát kolléganőmtől, ő sem bírta hogy ne vegye meg nekünk. :)
2009. márc. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
24 hetes vagyok, kinéztem egy szuper babakocsit, de még nem tudjuk megvenni, majd inkább májusban, leghamarabb április végén, pedig már olyan jó lenne "játszadozni" vele, kipróbálni, hogy szakértő módjára tudjam kinyitni, összecsukni stb ,mire jön a baba. :) De olyan rossz ez a várakozás. Ja és még nem tudjuk a nemét, meg erre is várhatok kb. 3 hetet, olyan bosszantó, ilyenkorra már mindenki tudja a babája nemét, csak én nem. Olyan türelmetlen vagyok. Adjatok egy halom fonalat, hogy kötögetéssel elüssem az időt. hihi :)
2009. márc. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Augusztus 3-ra vagyok kiirva,tegnap voltunk 3D-n de nem mutatta meg magat,viszont a ferjem biztos benne hogy latott egy futyit,sot allandoan szoke gondorhaju kisfiuval almodik.
2009. márc. 20. 18:59
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia! Vegyél csak:)! Én is 19 hetes mi már vettük apróságokat! Pl : cumi,rágókát,egy kis rugit! Ilyen kis dolgokat! :)
2009. márc. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!