Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most 15-16 hetes vagyok mikor...

Most 15-16 hetes vagyok mikor fog megmozdulni a babám? A hasamon is alig látszik, hogy babás vagyok. Más hogy van ezzel?

Figyelt kérdés
2009. márc. 20. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia nálam első baba volt és a 19héten rúgott egy nagyot,hahó itt vagyok utána már minden nap nagyon aktív volt,még a szülőágyon is rúgdosott.És azóta is igen eleven kiskrapek.
2009. márc. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hidd el, már most is mozog csak még nem érzed!

Én 18 hetesen éreztem először, a barátnőm 24 hetesen.

Rajtam sem látszott egészen a közepéig.Aztán úgy elkezdett nőni...):

2009. márc. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem a 18. héten mozdult meg és én vékony testalkatú vagyok, de az átlag 20-22. hét. Többedik babát már hamarabb szokták érezni. Anyukám a hugomat már a 13. héten érezte (állítólag). Először nehéz egyértelműen eldönteni, h az a babád, vagy csak bélmozgás. Nekem akkor mozdult meg, amikor feküdtem.


2 hós kismaszat anyukája

2009. márc. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Csak már annyira várom, hogy én is érezhessem a mocorgását :)
2009. márc. 20. 11:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a határozott rúgását egy hete éreztem először, alőtt már éreztem mocorgást de nem tudtam eldönteni, hogy a baba csinálja e vagy bélmozgás, de már ő volt, egy hete ebéd után olyat rúgott, miután hátamra feküdtem, hogy még a férjem is érezte, és ez napról napra erősebb, fantasztikus érzés, te is hamarosan érezni fogod,

Boldog babavárást,

19 hetes kismama:)

2009. márc. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Adri baba ***** válasza:

Nekem 27 hetesen sem látszik a pocakom:)

Csak ha szűk a ruhám.

2009. márc. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia

én a pillangószárny verdesést 15+2 hetesen éreztem, az első böködéseket pedig egy héttel később.

És nekem se látszott még ilyen idősen.

Ja és első babám.

2009. márc. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!