Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6hetesen voltam uh-n és 5 nap...

6hetesen voltam uh-n és 5 nap múlva megint de máshoz. Az egyik babát először 7,6mm-nek mérték másodjára 7nek. Lehetséges hogy nem pontos az egyik vagy nem fejlődött 5nap alatt semmit. Mennyi idő alatt szoktak nőni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 20. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az egyik UH nem volt olyan pontos, mint a másik, nem hiszem, hogy ne nőtt volna, de milimétereket el lehet nézni, mert még olyan pici.

Valahogy így néz ki most:

[link]

Itt követheted a fejlődését és láthatod, olvashatod, hogy az adott napban/hétben milye fejlődik éppen.

Gartulálok a babához.

2009. márc. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szió!

Ez miatt ne aggódj,az uh gép abszólut nem mér pontosan.

Sőt az is lehet, hogy 5 esetleg 7 hetes terhes vagy.

Később is lesz ilyen,nekem az egyik orvos azt mondta a babám 3600g, a másik meg,hogy 2800g.A VÉGÉN 4130g-al született a kisfiam.

2009. márc. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gondolj csak bele. 7mm! Még olyan picike. Szerintem is csak elmérték! Ilyenkor egy-két mm még sokat jelent! Lehet pont azért más az eredmény, mert más doki mérte a másodikat, így az, hogy egyik elmérte, nagyon is lehetséges! Csak nyugi! nem lesz baj!
2009. márc. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most utána olvastam és elvileg ilyen korban naponta nőnek 1 mm akkor ennyit hogy téved az uh?5 nap az 5mm ő meg ugyanolyan?a másik baba 8,3ról 9re nőtt.
2009. márc. 20. 11:22
 5/6 anonim ***** válasza:
De szívhang volt? Mert ha volt, akkor fejlődnie kellett, és amúgy pár mm-es tévedés lehet az orvos részéről is és a gép részéről is. Ilyenkor még annyira kicsik. Amúgy egypetéjűek, vagy kettő? Mert egypetéjűeknél hamarabb előfordulhat, hogy mivel egy placenta van általában, az egyik elszívja a másik elől a tápanyagot. És ezért a másik nem fejlődik úgy, esetleg emiatt meg is hal. Ezzel nem ijesztgetni akarlak, csak nekem is ikreim vannak, és az elején még figyelmeztetett is az orvos, hogy ne éljem magam bele, mert csak a 12. héttől mondjuk ikerterhességnek. (sok terhesség indul így). A köv. uh-n biztos kiderül. Remélem, minden rendben lesz!
2009. márc. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen volt szívhang 2petéjüek de ma megyek uh-ra nembírtam és bejelentkeztem.
2009. márc. 20. 13:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!