Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki Vácon Dr Kondér Bélánál...

Aki Vácon Dr Kondér Bélánál szült mennyit adott szülésnél? Az összeget a Dr mondta meg vagy mindenki annyit ad amennyit tud. Móni

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Én tavaly szültem nála.Nem kérdeztem meg tőle mennyit kér.Állitólag nem szereti,ha rákérdeznek,hogy mennyi.Ugy halottam másoktól 40-60 között szoktak adni.50-et adtam neki.
2011. jún. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia. Én 8 éve szültem nála, de csak mert a fogadott orvosom, a Gyurkovics, b@szott bejönni és a Kondér volt az ügyeletes. Én borítékban adtam neki 20-at, amit egy szó nélkül eltett. Azóta is bánom, hisz ügyeletes volt, nem kellett volna adnom. Na mindegy! Nagyon kedves és lelkiismeretes volt, szóval megérdemelte.

A mostani tarifáját sajnos nem tudom, viszont abban megerősíthetlek, hogy jó nála szülni.

2011. jún. 11. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!