Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha gátmetszést csinálnak, a...

Ha gátmetszést csinálnak, a varratokat mikor szedik ki? Császáros szülésnél mindenki kap katétert pisiléshez?

Figyelt kérdés
2009. febr. 21. 11:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Azért kapsz katétert mert nem kellhetsz fel 12 óráig az ágyból. De na félj az lesz a legkisebb bajod ha katétert kapsz .

2009. febr. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Császárnál és sima szülésnél is a hazamenetel előtt szedik ki a varratokat.A császár egy műtét,ami után ált. 1 nap fekvés van és vhogy meg kell oldani a vizelést.Pelenka és az ágytál nem megoldható sztem.
2009. febr. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Vlszinüleg felszivódó varratot használnak és akkor bentmarad (nálam igy volt). Amikor császárom volt (és a rendes szülésem után is) katétereztek, de ez csak picit kellemetlen, a megkönnyebbülés utána viszont óriási... :)
2009. febr. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
Császárnál pedig egyszerűen kihúzták a "cérnát", mint egy cipőből a fűzőt. Semmit nem éreztem.
2009. febr. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Császárnál kapsz katétert, de tleg nem ez lesz a legfőbb problémád. Minden más annyira fáj, h ez már a legkevésbé sem fog érdekelni (ha császáros leszel, de inkább ne legyél!). Nekem 1 hét után vették ki a varratokat, az egy kicsit kellemetlen volt, de már szinte örültem neki, mert végre meg tudtam fürödni rendesen!
2009. febr. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem felszívódó varratom volt gátmetszésnél. A szülés utáni harmadik napon szedte ki az orvos, nagyon megkönnyebültem. Mivel én szülés után nem tudtam pisilni, ezért megkatétereztek, de az csak egy picit volt kellemetlen. Könnyű szülést!
2009. febr. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem császárnál 20 nap után volt varratszedés. És volt katéterem.
2009. febr. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig két sima szülésem volt, mindkettőnél felszívódó varratokat kaptam a gátmetszésre. Katéterem egyiknél sem volt. (Szt. Rókus, Szt Imre)
2009. febr. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Programozott császárnál milyen előkészületek vannak? Úgy értem mielőtt elkezdődik? Még korai lenne dokitól kérdezni.
2009. febr. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, valójában nem is ide szántam, hanem külön kérdésnek, de ha tudja valaki, akkor megköszönöm, ha ide ír:)

Üdv, Az előző

2009. febr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!