Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha gátmetszést csinálnak, a...

Ha gátmetszést csinálnak, a varratokat mikor szedik ki? Császáros szülésnél mindenki kap katétert pisiléshez?

Figyelt kérdés
2009. febr. 21. 11:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Előtte csinálnak NST-t,vérnyom.mérést,bekötik az infúziót,katétereznek,a bikinivonalat leborotválják.Engem előtte 2* vizsgáltak és nézték a magzatvizet is.Az előkészítés után már nem kellhettem föl,a beteghordó tett át a hordágyra.A műtőben átraktak a műtőasztalra,spinális érzéstelenítést kaptam,rámkötötték a vérnyom. mérőt,lefertőtlenítették a hasam-combom és indult a műtét.Az anesztes és a dokim végig beszélgetett velem.
2009. febr. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Az "illegális" kérdező vagyok. Utolsó, köszi a választ!

Hallottam, hogy programozott császárnál is végeznek amnioszkópiát, ami megindíthatja a szülést, amit el szeretnék kerülni. Megtagadhatom-e?!

2009. febr. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
18.02 Nekem 11 nap túlhordás miatt 3* csinálták.Fáj,a nyákdugó elment az első alatt,szűk egy ujjnyira tágultam tőle,de amúgy semmi.Ne tagadd meg.Nekem a kórházban 2 naponta nézték és még így is azt mondta a doki amikor kivette a babám,hogy már nagyon csúnya zöld volt a víz.Ha nincs ez és csak várnak ki tudja meddig lett volna a kakis vízben a babám,amitől komoly baja is lehetett volna. Én a vizsgálatok alatt is csak arra koncentráltam,hogy ez a mi érdekünket szolgálja.
2009. febr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
76%
Félreértesz. Nekem programozott császárom lesz. (Eü. okból.) A 39. héten, jó esetben. AZ nem túlhordás. AKkor tök felesleges az amnioszkópia, hisz ugyis sor kerül a műtétre, tehát nem kell várni a baba megszületésével, így nincs mit nézni.
2009. febr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!