Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes vagyok, de már +5kg...

17 hetes vagyok, de már +5kg boldogtalan tulajdonosa lettem..Van rajtam kívül olyan aki ennyire gyorsan hízott?

Figyelt kérdés
Az első három hónapban nem voltam rosszul, hanem igazából egész nap rágcsáltam... mostanra ez helyre billent és normálisan étkezem. Járt így valaki rajtam kívül??? Mi lesz így a végére?
2009. márc. 20. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia,

Én a 19. hétben vagyok, +1 kg-nál járok. Én elég szarul voltam az első 13 hétben, plusz influenza miatt alig ettem, fogytam egy kilót. Ez visszajött+és még +1 kg. Mostanra elkezdtem "kívánós" lenni. Az első terhességemnél én is így jártam, mint te, a végére +26 kg lett. Vigyázz nagyon, próbáld magad visszafogni, mert nagyon nehéz lesz utána leadni. Próbálj este 6 után már nem enni, csak vizet inni. A többi étkezéssel kapcsolatos dolgokat, ajánlásokat biztos tudod. HA be tudod tartani az jó, én biztos nem tudom 100%-ig:D

Boldog babavárást:D

2009. márc. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
19 hetes vagyok + 8 kg tulajdonosa! Szerintem ez alkat függő! Hallottam, hogy van, aki ennek a dupláját hízta. Szerintem nem tragikus, utána lemegy :d
2009. márc. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is alkat kérdése, de nagyon el vagyok keseredve... nem eszem egész nap és szerintem nem eszem sokat sem, mégis jönnek a kilók :-( Én 72ről (175cm) kezdtem a terhességet, szóval már akkor is volt egy kis feleslegem...nagyon félek hogy mekkora leszek a végére,ha ez így megy tovább :-(((
2009. márc. 20. 10:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!