Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt boldogtalan anyuka?...

Van itt boldogtalan anyuka? Miért, pár mondatban összefoglalnád?

Figyelt kérdés
2010. jún. 16. 20:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

hát én egy részt boldig vagyok mert itt a két kicsi(2,5 éves 11 hos)viszont sokszor vagyok szomoru,boldogtalan mert a párom keveset van ithon velünk.Mindig én mondom neki hogy meilyk nap mit csináltak.Ezért ő is szomoru.

Szoval ez vagyok én de probálom nem kimutatni a gyerekek elött.

2010. jún. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Én éppen most próbálom túlélni a lehetetlent és nem tudom , hogy fog-e sikerülni...

Ha nem lenne itt a 13 hós kislányom, valószinű nem küzdenék tovább

2010. jún. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Második:biztosan sikerül...párkapcsolati probléma a gondod?Sok kitartást! Első:hát igen,ismerős a szitu,plusz még pár extrával megspékelve...
2010. jún. 16. 20:24
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
nem mondanám hogy boldogtalan vagyok, csak inkább el vagyok kenődve. férjemnk kisvállalkozása van, ami nagyon rosszul megy. nem ad haza semmi pénzt, igy csak a gyed + csp.+ tartalék felélése. az első 14 hós, úton a második. bíztunk a jobb jövőben. nem tragikus a helyzet csak nagyon kiszolgáltatott. és ezt nehezen viselem.
2010. jún. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Gyönyörű kislányom van, ő 7 hetes. A válást fontolgatom, mert az apukája goromba, hangos, ez sokkal feltűnőbb így, hogy a pici miatt aggódom. Nagyon szomorú vagyok, bár nagyon boldog kellene legyek. Minden szép pillanatot elront a párom.:( A szülés reggelén székeket borogatott, átkozódott, mert nem talált valamilyen iratot. Amikor hoztuk haza a picit rámordított a korházi liftnél, "nem mész már"(császár volt, nem rohantam, neki se kellett sehová sietni),aztán elrohant a hordozóval...én meg sírva ballagtam a parkoló felé. Sok ehhez hasonló történet...ami után bocsánatot kér, de mindig én provokáltam, szerinte, illetve nem segítettem neki, pedig ő frusztrált...
2010. jún. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szintén boldogtalan anyuka vagyok,14 hónapos a kisfiam.

Én is próbálom túlélni a mindennapokat,és egyre nehezebb.Nem látom a kiutat és a jövőt!

2010. jún. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok, terhesség alatt derült ki, hogy leukémiám van :-(
2010. jún. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Boldogtalan Anyukák! Borzasztó olvasni,milyen szörnyűségek történnek veletek, akkor amikor a legboldogabbnak kellene lennetek. Hiszen egy kis apróság szépíti meg az életeteket, ami belőletek van. Csak ezzel foglalkozzatok. Leukémiás anyuka kérlek böngészd át a www.ujmedicina.hu-t
2010. jún. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Úristen! Annyira sajnálom a hozzászólókat! Főleg a leukémiás anyukát... Annyira felnézek rátok, hogy ilyen erősek vagytok mindannyian. Nekem most született meg a 2. kislányom a 2. férjemtől. Az 1. házasságom alatt a lányom születése után nekem is pokol volt az életem, szörnyű házasságom volt, és olyan szinten kikészültem, h amikor a pici 3 hónapos volt bekerültem a pszichiátriára és emiatt a tejemet is elapasztották, pedig rengeteg volt. 3 hétig nem láthattam a pici babámat és utánna is ment a balhé otthon, de utánna megerősödtem, sarkamra álltam és otthagytam a férjem, egy ideig egyedül neveltem a lányom és most már nagyon boldog vagyok a 2. férjemmel és a lányaimmal. Van kiút! Csak hinni kell benne és magatokban. Kitartás és bátorságot kívánok nektek. Nincsenek akadályok csak megoldandó feladatok.

Egy 6 éves és egy 1 hónapos baba anyukája

2010. jún. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kedvesek vagytok,de a leukémia legagresszivabb fajtája a melanoid leukémia nevű betegségem van, Eddig 1% a túlélési arány :-(

nagyon szeretnék én lenni az az 1% hogy láthassam a kislányomat felnőni

2010. jún. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!