Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt boldogtalan anyuka?...

Van itt boldogtalan anyuka? Miért, pár mondatban összefoglalnád?

Figyelt kérdés
2010. jún. 16. 20:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én az ötödik válaszoló vagyok,14 hónapos a kisfiam...a férjemet másfél hónapja elvesztettük!Ő volt a mindenünk,az életünk....
2010. jún. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Basszus nem szabad feladnod leukémiás anyuka. Igenis nézd meg azt a honlapot,amit írt az egyik válaszoló,mert nekem van egy ismerősöm aki szintén a rákból gyógyult ki azzal a módszerrel.
2010. jún. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Minden szimpátiám és elismerésem a tiétek, boldogtalan anyukák: hogy képesek vagytok így is megélni a mindennapokat, szeretni a gyermekeiteket, rájuk mosolyogni. Néha nem is tudom értékelni, milyen szerencsés vagyok. Sajnos ilyen történetek is kellenek hozzá:(

Egy boldog anyuka

2010. jún. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Sok erőt kívánok nektek, és kitartást!

elgondolkodom, hogy nekem igazából nincsenek is problémáim, néha még is úgy csinálok, mintha enyém lenne a "világ fájdalma"

egy boldog anyuka

2010. jún. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
"Boldogtalanság"..... mondhatnám én is hogy boldogtalan vagyok, mert a baba születése után tönkrement a házasságom és egyik napról a másikra próbálunk túlélni... de azt hiszem nem volna helyén való a panasz amikor látom, hogy valakinek valóban milyen komoly gondjai vannak.....
2010. jún. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Igen,én is hasonlóan vagyok vele mint az utolsó két válaszoló...ehez képest a mi problémáink bakfitty,bár nekem néha azok is megoldhatatlannak tűnnek...leukémiás anyuka,hidd el van esély,a párom is pici korában felgyógyult belőle,pedig neki sem jósoltak nagy jövőt...nagyod drukkolunk érted!!!!A többiekenk is a problémáik mihamarabbi javulását kivánom
2010. jún. 17. 08:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!