Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erős (ex) dohányosok a terhess...

Erős (ex) dohányosok a terhesség elején már nem kívántátok a cigit?

Figyelt kérdés
Átlag napi egy doboz pirosat szívtam 10évig, egy hónapja, hogy rááltunk a babaprojektre, így napi 10 szálra limitáltam, de ha meglesz a két csík azonnal abbahagyom, de már most valahogy szédülök tőle, eg 3 napja fura íze van, és ha minden igaz 9 napja volt pém, voltatok így?
2009. márc. 19. 10:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
szia. én is kb egy dobozzal szívtam el egy nap, az első pár hétben rosszul voltam a cigaretta szagától is...mostanában már sajnos néha bármit megadnék egy szál cigiért..de megállom mert ha 4hónapot kibírtam akkor bírom tovább is...nem érné meg azért az szálért. azt persze nem állítom hogy szoptatás után nem fogok visszaszokni, mert sajnos szerettem dohányozni
2009. márc. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a választ, persze várom a továbbiakat is.

Nehéz dolog, édesanyám a hugommal, és velem is végig bagózott, anyósom mind a 4 gyerekével. Én nem szeretném ezt követni, bár nem okozott bajt nekünk.

Még nem biztos, h terhes vagyok, a napokba kiderül, bár minden jel arra utal, és ma eddig 9 óta 3 szál cigi se ment le, és cefetül hányingerem van tőle.

De ma valahogy mindentől, lehet, h a 100%-os gyümilé az oka, de nem szokott gondot okozni.

2009. márc. 19. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!