Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinél vált be az hogy a...

Kinél vált be az hogy a terhesség elején sósat kívántatok és fiatok lett?

Figyelt kérdés
Vagy édeset és lányotok?
2011. jan. 30. 10:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

nekem nem...hányás...12 hétig lány

hányás..16 hét lány..

2011. jan. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nekem se, egyedül azt kívántam, hogy legyen egy olyan órája a napnak, amikor se nem émelygek, se nem hányok - a 20. hétig vártam erre:D

Fiam lett:)

2011. jan. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát én elejétől a végéig kívántam a sósat -egyébként nem szeretem- és lányom lett :)
2011. jan. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 kisnita ***** válasza:

Én mindent kívántam és fiam lett :) Elég bizarr kajákat tudtam összehozni magamnak. A kedvencem a fagyasztott megy volt (úgy fagyottan egyenesen a zacskóból) mellé szotyi, tv-zés közbe nagyon jó volt. A másik a nagy kedvenc a Spar-os vödrös narancs sós uborkával:D Na meg a sört kívántam és néha-néha loptam a pároméból. De előtte és azóta se tudom meginni, csak terhesen szerettem. A párom ebből azt a következtetést vonta le, hogy a fiunk majd szeretni fogja a sört :)

Barátnőm édeset kívánt és kislánya lett. Lehet tényleg van benne valami...

2011. jan. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Sósat kívántam és kovászos uborkával tömtem magam!:D

Nem hánytam és még hányingerem sem volt a terhesség ideje alatt!Fiam lett !:)

2011. jan. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Két fiam van, mindkettőnél szó szerint zabáltam a savanyúságot, a savanyú uborkát és a sósat! Sós zsíroskenyérért ölni tudtam volna :)Leveshez savanyúságot ettem. Iszonyat lehetett látni :)

Egyébként rólam annyit hogy gyerekkoromtól édesszájú avgyok, süti, torta, csoki fagyi minden mennyiségben jöhet.

2szer 8 hónapig nem tőlem gazdagodtak a csokigyárak, a savanyítóüzem és a sós perecgyár annál inkább :)

2011. jan. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

én eleve a sósat szeretem, édeset ritkán eszem. Ha választhatok a boltban is inkább egy zacskó chipset veszek le, mint egy csokit.

És két fiam lett.

2011. jan. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

én a terhesség elejétől kezdve egészen a közepéig nem hánytam, csak émelyegtem-hányingerem volt..de elmúlt, és kívántam a sós mogyorót, aztán a mazsolát, aztán a tejes ételeket, ettem már bundás kenyeret lekvárral megkenve+sült hús+konzerves kukorica...szóval összeettem mindent amit éppen megkívántam.Mindenki azzal jött hogy fiam lesz..és valószínűleg kislányunk lesz(azért csak valószínűleg mert nem mutatja még meg magát..legutóbb bepucsított a dokinak fejjel lefelé hason..) két hét múlva derül ki újra hogy vajon ki lakik a pocimban.

Ja és ettem már pizzát körtével..meg hasonlók..

Anyukám pl.. ő ugyan ez a szindróma volt..van egy húgom és a két terhesség alatt egyszersem hányt..

2011. jan. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Én is a csipszet meg az uborkát kívánom!

2011. jan. 30. 11:25
 10/15 anonim ***** válasza:

Én sem hánytam, csak émelyegtem meg hányingerem volt. Viszont ezek miatt rá sem bírtam nézni az édesre, csak sósat meg savanyút ettem. Mondták is hogy biztos fiú. Amúgy abszolút édesszájú vagyok. Amikor elmúlt az émelygés, akkor ugyanúgy ettem az édeset. Kislány lesz, 5 hét múlva :-) De megmaradt a sós és savanyú utáni vágy is. Sós zsíros kenyér meg pirítós nekem is nagy kedvencem volt az elején. Pedig sosem sózok semmit igazán, de most... Csemege ubi, cékla, vegyes vágott savanyúság, narancs, fagyasztott meggy. Ezek a kedvencek.

Ja és a kiscsaj is nagyon édesszájú odabent. Alig bír magával ha valami édeset eszek úgy ficánkol.

2011. jan. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!