Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinél vált be az hogy a...

Kinél vált be az hogy a terhesség elején sósat kívántatok és fiatok lett?

Figyelt kérdés
Vagy édeset és lányotok?
2011. jan. 30. 10:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nálam bejött-lányommal édeset, most kisfiút várok, vele a sósat, savanyút és a csípőset kívántam és ettem szívesen.
2011. jan. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én is amúgy édesszájú vagyok nagyon. Amikor a fiaimmal terhes voltam, csak sósat bírtam enni zsíros kenyér sóval, savanyúság minden mennyiségben. Bejött, fiúk lettek. Egyébként velük rosszulléteim is voltak 12.hétig.


A lányommal semmi rosszullét imádtam az édességet, a gyümölcsöt. Lány lett:)

Nálam teljesen bejön ez az elmélet.

2011. jan. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem bejött. Nagyon édesszájú vagyok, de a terhességem elején egy falat csoki sem ment le a torkomon. Fiam lesz. :) Azóta szerencsére minden rendeződött, újra sok csokit eszek. :) 22 hkm.
2011. jan. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Sósat kívántam, lányom lett.

Sógornőm édeset kívánt, fia lett.

S egyikőnknek sem volt semmi baja, se hányinger, se semmi.

Úgyhogy nekem nem jött. De hát ezek olyan dolgok, hogy 50-50 százalék mindenre az esély. :)

2011. jan. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én sósat és a savanyú káposztát kívántam, de mindenhez! Mindent savanyú káposztával ettem! :D Hánytam kb a 26.hétig. És az első 12.hétben egyszerűen rá sem bírtam nézni a húsra. Utána, mint ha elvágták volna, újra ettem húst. Fiam lett.
2011. jan. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!