Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg nem lehet nyújtózkodni?

Tényleg nem lehet nyújtózkodni?

Figyelt kérdés
Tegnap rám szólt egy ismerősöm, hogy már az elején sem szabad nyújtózkodni? 9 hetes vagyok
2008. febr. 20. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
En szoktam nyujtozkodni,es semmi gond nem volt eddig emiatt, es nemsokara szulok.
2008. febr. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az az igazság, hogy ezt már én is hallottam, de viszont egy szakkönyvben sem olvastam.Néha előfordul az emberrel , nekem is idáig minden ok, pedig én is nyújtózkodom néha.Sztem éreznénk ha nem esne jól.
2008. febr. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak az utolsó idökben veszélyes, egy ismerösöm le akart szakítani egy orgonát a fárol, és meg repedt a magzat burok és el kezdett szívárogni a magzatvíz. meg is kelett szülnie a picit. 8. hónapos volt. de hál istenek minden rendben volt vele.De ez is biztos, személytöl füg.
2008. febr. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is hallottam ilyet, de szerintem többnyire mendemonda az egész. Járok kismamajógára, ott van olyan gyakorlat, amikor bizony nyújtózkodni kell. Ha ártalmas lenne, nem hiszem, hogy csinálnák. Én azt javaslom (én is így teszem) nyújtózkodj, csak azért óvatosan. :)
2008. febr. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Anno 1960-ban a Nagyim függönyt rakott fel, nagyon magasra kellett nyújtóznia. Bevérzett, ami miatt 3 héttel hamarabb kellett császárral megszülnie Anyukámat.

De szerintem is "alkat" kérdése. Én is szoktam nyújtózkodni (ruhateregetésnél) de persze csak óvatosan. 35 hetes kismami

2008. febr. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!