Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem lehet nyújtózkodni?

Miért nem lehet nyújtózkodni?

Figyelt kérdés
Még csak 17 hetes terhes vagyok és nincs olyan nagy hasam. Anyukám azt mondta, hogy inkább ne nyújtózzak...meg itt is olvasok olyan hozzászólásokat, hogy már "előrébb járó" kismamák alig várják, hogy végre majd kinyújtózkodhassanak. Az érdekelne, hogy a növekvő has miatt nem tudok majd fizikálisan normálisan nyújtózni, vagy tényleg nem ajánlott valamiért már most sem? Köszi
2010. okt. 18. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Dehogynem lehet...


sőt ajánlott a nap elején kicsit bemelegiteni karkörzés nyakkörzés egyedül a törzshajlitást hagyd ki.

2010. okt. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én 38 hetes vagyok és reggelente nyújtózkodok...

nem is hallottam még ilyet

2010. okt. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
szóval lehet, hogy csak mende-monda...köszi
2010. okt. 18. 10:21
 4/8 anonim ***** válasza:
én még 8hónapos terhesen függöny raktam...ahhoz pedig nyujtozkodnom kellett..:))
2010. okt. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Régen azt gondolták, hogy ha nyújtozkodsz, akkor valami oknál fogva a baba nyakára tekeredik a köldökzsinór. (Úgy 100 évvel ezelőttől, és még anyáinkban élnek, mert hol volt akkor UH?) Nyugodtan nyújtózkodj, én minden reggelt ezzel kezdek, napközben is felállok az íróasztal mellől és jólesik megnyújtóztatni a tagjaimat.
2010. okt. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia, én 36+4 hetes vagyok, nincs olyan nap, hogy ne nyujtózzak az ágyba reggelente! Jólesik, és ezt megszokja a szervezet is, szinte igényli! Ugyis megérzed meddig lehet nyujtózni, mert ugy ugysem nyujtózhatsz, mint terhesség előtt, de ezt megérezni! Boldog babavárást!
2010. okt. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is nyújtózkodok reggelente,olyan jól esik.Csak óvatosan kell mert nekem ilyenkor hajlamos a vádlim begörcsölni,és az pocsék érzés.De egyébként én is úgy tudom hogy régen azt hitték,emiatt tekeredik a köldökzsinór a magzat nyakára.
2010. okt. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos én nem tudok nyújtózkodni, pedig olyan jól esne. Nekem ha az ágyban éjszaka vagy reggel nyújtózok egyet, nagyon begörcsöl a vádlim, amit nagyon nehezen viselek. Ezért inkább most kihagyom a nyújtózkodást.
2010. okt. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!