Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hogy tudja? Meddig "veszély...

Ki hogy tudja? Meddig "veszélyes" a terhessg?

Figyelt kérdés
Én vagyok a húsleveses.Próbálom a párom meggyőzni (én így tudom)hogy a 12. hétig veszélyes igazábol a dolog utánna már nagyobb esély van arra hogy megmarad a baby.Ő egyre hajtja hogy az egész 9 hónap veszélyes.Egyszerűen nem akarja elhinni hogy az igazából veszélyes az a 12. hétig.Azt mondja már tulságosan vigyázok magamra és elhagyom magam,de hozzáteszem már vetéltem 5 éve és 3 éve hogy próbálkozunk.És íme meg lett az eredmény.Remélem bírja még így mellettem.Véleményetekre lennék kíváncsi.Előre is köszönöm.
2009. márc. 18. 14:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Jó étvágyat hozzá :-) és vigyázz Magatokra!

13,36 :-)

2009. márc. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Szia! Hogy izlett a húsleves? Nem ment el a kedved tőle, mig odaértek, kibírtad várni? Remélem jól laktál vele, bizti fini volt :)

13,36-os :-)

2009. márc. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Szia!Bocsi hogy most írok,de képzeld olyat aludtam (a férjemmel egyetmben)hogy még csak most ébredtem föl és első utam ide volt!!!Hát ízlett!!!Nem ment el a kedvem és kétszer szedtem!!!Nagyon belaktam ám!!!!Néztelek miután megkajcsiztunk hátah írtál de nem láttam semmit.Már kérdezni akartam te kismama vagy amúgy, vagy csak látogatod az oldalt?
2009. márc. 18. 21:31
 14/18 anonim ***** válasza:

Szia!Örülök, hogy jól esett a leves, és irtál nekem. Gondoltam Rád :-) Nem tudtam irni hamarabb, mert akkor értünk haza, ilyen hóközi nagybevásárlás volt porondon...nagyon élveztem :(

Nem,sajnos még nem vagyok kismama, még csak 2. hónapja próbálok az lenni, de eddig még nem sikerült. Remélem egyszer majd beszámolhatok róla, hogy én is beálltam a sorba :-) Kb 2 hónapja "keveredtem" ide, szívesen kérek itt tanácsot, vagy szívesen adok is, ha tudok, szerintem alapjában egy jó közösség van itt. Persze, vannak sajnos kivételek, de hol nem?!

Ma mi főzöl? :-) Remélem jól vagytok mind a ketten, üdv a gyerkőcnek is :) Mennyi idős terhes vagy, tudod már fiú vagy lány lesz? Ha van kedved, szivesen olvasok Rólad, és vigyázz Magatokra :)

2009. márc. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Na szióka!Örülök hogy írtál!Elvileg ma vagyok 5 hetes 6 napos,de igazából nemistudom mert feb. 4.-én volt meg utoljára a mensim.Valaki erre a kérdésemre azt írta hogy akkor ma 6hetes 1 napos vagyok.Végülis nem is számít mert a lényeg ugyanaz!!!!Itt van már velünk a kis manócska akire annyit vártunk!!!!Remélem te szerencsésebb leszel és mihamarabb összejön a kis izgő-mozgó!!!!!!Szerintem ma nem főzök mert anyukám ugy ellátott minket hogy még holnapra is lesz!De most nem husilevest fogok enni hanem pizzát rendeltem mert megláttam a tvben és megkívántam.A barátnőm a gyrosban dokgozik úgyhogy már intézkedett nekem.Szerintem max. 11:45-re itt lesz!Má nagyon éhes/ek vagyok/unk.Hát nagyon nagyon drukkolok neked sőt nem is drukkolok hanem szeretettel gondolok rád mert úgy hallottam hogy így kell,mert a szeretet az sokszorozódik!!!!!!Dolgozol amúgy?És te mit főzöl?Ja és köszi a kérdést jól vagyunk!!!!Átadom az üzit a bébinek is!!!Azért ha van kedved írj!!!Szia!
2009. márc. 19. 10:15
 16/18 anonim ***** válasza:

Szia! Először is jó étvágyat a pizzához :-) Ahogy számolom, meg ahogy irtad is, kb most eszegeted-eszegetitek- :-)) Én meg hamburgert ettem, mert a diabetológián voltam (cukros vagyok-szerencsére csak gyógyszeres), és ma volt a szokásos félévi felülvizsgálat. Na, tudtam, hogy nem jövök hamar, már 1/2 9-kor ott voltam, és most értem haza. Pedig nem másik városba kellett menni :-) Úgyhogy úgy gondoltam, ma letudom a kaját egy hambival, a Párom a munkahelyén úgyis ebédel, holnap főzőcskézek, paprikáskrumpli lesz. Igen, dolgozom, csak a héten szabin vagyok :-) -jó gyorsan telik sajnos- .

Köszönöm, hogy szorítasz nekem, én pedig szívből gratulálok Nektek, nagyon jó egészséget kivánok Mindkettőtöknek! Ha nem zavarlak, majd Rádkérdezek, hogy mi újság Veletek, jó? Persze, tolakodni sem akarok! (ha privit irnék, azt a cimedet szoktad olvasni?) Ha most nagy butaságot kérdeztem, ne haragudj, de nem tudom hogy működik ezen az oldalon.

Egészségetekre a pizzát -ha azóta már elfogyasztottátok- :-))) Vigyázz Magatokra! :-)

2009. márc. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Na szia!A pizzát már 10:23-kor megkaptam hát mit ne mondjak jó volt!!Én is gondolkodtam a priváton de nem mertem megkérdezni hogy írhatok e?Nem akartam tolakvó lenni.Én sem tudom hogy is működik ez.Majd küldök egyet,küldj te is egyet és meglátjuk hogy is van ez.ok?Hát ez a cukros dolog nem jó dolog ám.Szegény,biztos hogy nem egy leányálom.A nődokitól vagy csak a házitól kérdeztetd hogy nem e kell előtte felkészülni valamivel mielőtt jön a baba?Én nemtudom csak kérdezem mert képzeld nekem hepatitis B-m van de nekem a nődoki aztmondta hogy nem kell tennünk semmit,csak ha világra jön.Jaj olvastad akinek végül elhalt a babája és hogy milyen laza volt a dokija?HÁt nagyon kiakadtam.7 hetes volt szegény,úgy sajnálom.Arra te nem válaszoltál?Én igen.Bocsi csak ez most csak eszembe jutott.Szóval paprikás krumpli.Azért az én férjem nemigazán rajong.Nekem is kéne valami másodikat csinálni de lusta vagyok.Elsem hiszem.Na mindegy megpróbálok privit küldeni és küldj te is nyugodtan!!!Szia!
2009. márc. 19. 15:47
 18/18 anonim ***** válasza:

Szia! Irtam privit, kiváncsi leszek megkapod -e :-)

Remélem nem rontottam el semmit :-)

2009. márc. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!