Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mekkora volt a babája...

Kinek mekkora volt a babája 5-6 hetesen?

Figyelt kérdés
Az ultrahang képen 0.931 cm. van írva és 5hét 4nap.Ez jó?Olvastam valakinek 6 hetesen 9 mmm és volt szívhangja neki.Nekünk még nincs.
2009. márc. 17. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia gratulálok a neten nagyon sok oldal van ahol meg tudod nézni pl. [link]
2009. márc. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


GRATULÁLOK :)

2009. márc. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2009. márc. 17. 19:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem 5 hetesen volt 4-5mm a baba és pulzált már akkor a szíve!!!
2009. márc. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem 5 hetesen volt 4 mm és nehezen de ki lehetett venni, hogy pulzál a szívcső:)

Aztán 6 hetesen 9mm és tisztán látszott egyből hasi uh-val is:)

Gondolom a dokid nem keresgélte olyan nagyon tüzetesen, majd egy két hét múlva műr bizti látszani fog.

Én is "hisztiztem" kicsit, mire tovább kutakodott szívhang ügyben.

(azért paráztam igy rá a dologra mert sajnos volt egy bébink akinek nem volt szívhangja és csak 8 hetesen néztek meg, addigra meg nagyon beleéltük magunkat) :((

2009. márc. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Dehát kérdeztem a dokit hogy lehete hallani már a szívét és mosolygott rajtam és aztmondta még ilyenkor nem.Menjek 3 hét múlva és majd akkor.Akkor hogy van ez?Nagyon remélem nincs gond.Vagy ez mindenkinél változó?
2009. márc. 17. 21:36
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia


Ne aggódj, én 5 hetesen voltam először és azt mondta, hogy 5,6 mm embriócsomó sejthető. Szívhang még nem volt, két hét múlva kellett visszamennem és, akkor már volt az is! 36 hetes km

2009. márc. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!