Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vennél használt mellszívót?

Vennél használt mellszívót?

Figyelt kérdés
Avent Isis-eket néztem vagy a mam-okat.Mindenképpen kézit és ugye bár ezeket nem olyan sokáig használja az ember,fertőtlenítő folyadékkal sterilizálni és spórolhatok ezreket.Vagy hülyeség és vegyek inkább újat?Már most beindult a tejtermelésem 30hetesen a fiamat is sokáig szoptattam sokáig is kellett fejjek,viszont nála az a sima gyógyszertári volt és elég fárasztónak találtam úgy.
2011. máj. 30. 13:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mellszívót és orrszívót nem vennék használtan. A légzésfigyelő , babakocsi megint más, azt persze nyugodtan.
2011. máj. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Nagyon meggondolnám. A motoros mellszívók többségénél egy pici villanymotor működteti a szerkezetet, és ennek élettartama igencsak véges, kb 1500 óra, ami napi 4-5 órás fejéssel viszonylag gyorsan összejön. Nem látok bele, nem tudom mennyit ment.

A műanyag alkatrészeket otthoni körülmények között tökéletesen nem lehet fertőtleníteni. A rejtett zugokban a vízkő alatt megbújhatnak mikroorganizmusok. Az anyatej olyan testnedv, amibe belekerülhetnek kórokozók. Szerintem a mellszívó is személyi higiéniai eszköz, mint a fogkefe, vagy a hüvelyzuhany. Ezeket sem venném meg a szomszédtól.

Úgy tudom a medelánál lehet műanyag alkatrészeket rendelni a mellszívókhoz, így az anyatejjel érintkező alkatrészeket újakra lehet cserélni.

2011. aug. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!