Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vennél használt mellszívót?

Vennél használt mellszívót?

Figyelt kérdés
Avent Isis-eket néztem vagy a mam-okat.Mindenképpen kézit és ugye bár ezeket nem olyan sokáig használja az ember,fertőtlenítő folyadékkal sterilizálni és spórolhatok ezreket.Vagy hülyeség és vegyek inkább újat?Már most beindult a tejtermelésem 30hetesen a fiamat is sokáig szoptattam sokáig is kellett fejjek,viszont nála az a sima gyógyszertári volt és elég fárasztónak találtam úgy.
2011. máj. 30. 13:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én vennék. Én is úgy kaptam a barátnőmtől mellszívót, sajnos nekem az a fajta, amit kölcsönadott nem vált be, így kellett vennem egy másikat.
2011. máj. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Persze vennék. Ki lehet főzni és sterilizálni is. Nekünk szinte használt. egyedül cumit és cipőt nem veszek a lányomnak használtan.
2011. máj. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szerintem ezzel nincs semmi probléma, először én is kölcsön szívót használtam, aztán vettem elektromosat használtan, nagyon bevált, semmi gond nem volt. Még egy megjegyzés: nekem a kézi mellszívótól ínyhüvely gyulladásom lett, még mindig szenvedek miatta.
2011. máj. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én szerencsére kaptam kölcsön (avent kézit, szerettem, jó volt nagyon, mert könnyű használni és rendbentartani is ), de újonnan biztos hogy nem vettem volna. Egyrészt mert sokalltam az árát ahhoz képest, hogy ugye viszonylag rövid ideig használja az ember, másrészt mi van, ha nem válik be és másfajtát kell venni?
2011. máj. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem 2 mellszívóm volt,mindkettő használt.Kaptam egy gépit a barátnőmtől(na azt 2 alkalom után vissza is adtam),és vettem egy kézi Chiccot,ha jól emlékszem 1050 ft-ért.Egy alapos sterilizálás,és kész,szerintem ne csinálj ügyet belőle:)
2011. máj. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én is használtan vettem az Avent mellszívómat. 5000Ft volt, de kaptam hozzá tejtartó edény, meg 1-2 + alkatrészt. Még nem tudom, hogy milyen, de remélem a napokban kiderül. :) 39+4 Hkm
2011. máj. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Az első mellszívómat újan vettem, majd mikor az én hibámból tönkrement:( használtan vettem egyet ugyanabból a márkából, nem véletlenül. (9 hónapja fejem ezzel az anyatejet a babámnak, nagyon elégedett vagyok vele: Tomme Tippe) Olyan anyukától vettem, aki csak néhányszor használta, szinte újnak tűnt. További szép napot:)

2011. máj. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi probléma. Én is barátnőmtől vettem most át, tudom,hogy tiszta,rendszerető nőci, úgyhogy nem félek,h esetleg rossz lenne,vagy nem steril. Avent Isis, kézi,tárolópoharakkal. Ha netán nem kell, vagy nem válik be, mégsem tizen-huszonezret hagytam a boltban.

37 hkm

2011. máj. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem vennék új mellszívót két okból:

1.Nem biztos hogy beválik

2.Nagyon drágák.Azt a pénzt amit egy új mellszívóra kiadok inkább a születendő babámra költöm.

Nem hülyeség ki kell sterilizálni és olyan mintha új lenne.Végül is nem évtizedeket használják,és nem leprásak az emberek főleg egy frissen szült anyuka.:D

2011. máj. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Csak, hogy legyen ellen velemeny! En vettem sok-sok hasznalt ruhat a picinek es nekem abszolut semmi bajom a hasznalt cipokkel sem, azt is turiztam jo parat...

Illetve hasznalt a kisagyunk, a legzesfigyelonk es az elektromos kis hintank....de a mellszivo nekem nem fert bele, azt vettunk uj kezit (avent) Tudom, hogy nem vagyunk leprasak es ki lehet mindent fertotleniteni, de valahogy nekem ez a dolog tul intim.

Szoval en biztosan nem vennek!

Udv/ 36 hetes km.

2011. máj. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!