Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megéri ilyen használt mellszív...

Megéri ilyen használt mellszívót venni?

Figyelt kérdés
Ezt találtam most a legolcsóbban .Megéri? [link]
2011. jan. 26. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Az avent nagyon jó!



az a kis piros üveg - varázsitató - nem jó egyedül orrán száján dől a folyadék a 90%-nak . fül kell hozzá azt vehetsz bárhol.


a nagy cumisüveg hatalmas szerintem nem fogjátok kihasználni.


szóval jobb lenne ha csak a mellszivót vennéd mert ez a millió vacak nem fog kelleni.

2011. jan. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a mellszívó rész jó és a két kisebb üveg is, a többi felelsleges

14hós baba anyuja:))

2011. jan. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Már van egy nagyobb gyerkőcöm, de amim akkor volt, mindent elajándékoztam!

Volt avent csőrösöm, bajom nem volt vele, és tejtartó kagylóm is, nagy hasznát vettem, csak ilyen mellszívóm nem volt!Az érdekelne.Azért köszii!

2011. jan. 27. 11:15
 4/5 anonim ***** válasza:
én most láttam a tescoba 4000ft-ért mellszivót,én azt veszem meg mert ha azt nézed ez használtam kerül annyiba mert ott az új.
2011. jan. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Csak akkor vegyél használt mellszívót ha nem zavar hogy előtted más is használta. Vannak olyan zugok amiket nem lehet tökéletesen kitisztítani és oda beleszáradhat a tej, amiből kórokozók szabadulhatnak el. Nem tudhatod, hogy az anyuka aki árulja esetleg szenvedett-e valamilyen betegségben. Szerintem kockázatos.

Arról nem is szólva hogy az elektromos mellszívók motorjának van egy élettartama és ha sokat használták előtted akkor hamar elromolhat, azt pedig egyik forgalmazó sem cseréli ki garanciálisan.

Ha mégis használtat veszel akkor érdemes a tejjel érintkező részeket újakra cserélni, így a használata már teljesen biztonságos lesz. A medela mellszívókhoz az alkatrészeket külön-külön is meg lehet venni.

2011. aug. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!