Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első babánál 14-16 hetesen...

Első babánál 14-16 hetesen mekkora pocitok volt? 16/L

Figyelt kérdés

Sziasztok. 16 éves vagyok kisbabám lesz(gyógyszert szedtem).

A szüleim elváltak, anyával élek, ő tudja, de apa nem, tőle félek, de nyaralni megyek velük, és 14 hetes leszek akkor.

Mennyire fog látszani a pocim? Előtte mondjam el neki, vagy csak ha rákérdez?(gondolom előtte) Görögországba megyünk, szóval tenger, homok, meg minden. Fürödhetek majd?? Leülhetek a homokba?? Gondolom megyünk megnézni látványosságokat, nekem azt majd szabad?(sokat sétálni, stb.) Napozni szabad?

Ne menjek el inkább?

Ugye nem lesz baja a picinek tőle??

Előre köszönöm a válaszokat:)

Ja és 176 magas vagyok és 65 kiló vagyok5+5hkm


2011. máj. 29. 11:11
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Akkor ezt a kérdést is te írtad ki

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

Mennyire bízol a párodban? Beszéld meg vele, hogy tényleg akarja-e ezt a babát vagy anyósod mondott igazat!

2011. máj. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Szerintem mond el apukádnak,joga van tudni!

Lehet hogy leüvölti a hajad,de jogosan nem??még csak 16 vagy.

Ha később mondod el neki akkor még csalódást is okozol ezzel.

Az én terhességem 12 hetesen kezdett el látszani.

2011. máj. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
25%
Ne haragudj, de te nem vagy ép. Arra gondoltál már, mi lesz, ha épp ott jön rád a vetélés? Mert sajnos benne van a pakliban. Közvetlen napfényre pedig egyenesen tilos kifeküdni terhesen. Hogy akarsz te felelősen gyereket vállalni, ha még annyi spiritusz sincs benned, hogy elmondd az apádnak?
2011. máj. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

"Kedves" Utolsó!


Még én is izgultam 26 évesen hogy hogyan mondom el az apámnak hogy nagypapa lesz... pedig egyébként semmi okom nem volt izgulni... :)

Kedves Kérdező!


A pocakot mindenféleképpen takarni kell a közvetlen napsugárzástól, jobb lenne ha csak árnyékban napoznál. Nekem egyébként 16 hetesen már kezdett látszani hogy kismama vagyok... ez nagyon alkatfüggő...pedig én is magas vagyok! Szerintem a nyaralás előtt mindenképp mond el apukádnak a dolgot! Olyanokon pedig hogy elvetélsz ne kezdj el agyalni... nyugodtan elmehetsz nyaralni, mások is mentek már terhesen... nem értem miért írta ezt utolsó!


Boldog babavárást!


25 hetes km

2011. máj. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Kedves 12:30-as!


22 éves a párom, 1 éve vagyunk együtt:)

Anya és a párom nagyon szeretik egymást:))

Igen, de mivel apa nem épp a szomszédban él, el kell majd menni hozzá, nemrég úgyis meghívtak minket ebédre, akkor fogjuk elmondani:)) Anya rám bízta, bár örülne ha már elmondanám neki:))

Kedves 14:19-es! Igen én írtam ki:)

Beszéltem, akarja tényleg:)

Kedves 14:34-es!

Nem jogosan üvöltené le a fejem, hiszen RENDESEN szedtem a gyógyszert!!!!:))

"Kedves" 15:29-es!

Szerinted miért tettem ki a kérdést?

Azért, hogy megtudjam, elmerjek e menni, mit csinálhatok és mit nem, úgy, hogy NE LEGYEN BAJA A KISBABÁMNAK!! Apának nem azért nem akartam még elmondani, mert nem merem. Azért nem akartam elmondani neki, mert nincs jó viszonyunk egyen talán, anyának ott tett keresztbe ahol tudott( pl. tavaly nem akartam Görögországba menni velük és ezt mondtam is nekik, feljelentette anyát, majdnem elvettek tőle, pedig egyébként közölte velem apa, hogy csak azért "szeret" mert köteles, és nem azért aki vagyok, de ennek is "nagyon szép" története van, ha gondoljátok elmesélem.;) ) és féltem a páromat, hiszen ő már FELNŐTT;)


Kedves Utolsó:))

Nagyon szépen köszönöm, aranyos vagy!!!:)

Jövő héten megyünk dokihoz, remélem már lát valamit, aztán majd ő megmondja, hogy mehetek-e vagy sem, ha mehetek akkor, hogy védjem a picit:))


Köszönöm Mindenkinek!!:)

2011. máj. 29. 16:16
 16/24 anonim ***** válasza:
49%

Kedves kérdező!

14.34-es vagyok.


Attól hogy gyógyszert szedtél miért ne lenne jogos? 16 vagy,kiskorú.

2011. máj. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig a válaszokat, bocsi, ha ismétlek.

Nekem 14 hetesen még semmi nem látszott. Kb a 17. hét körül kezdett látszani, de egy kis túlsúlynak is vélhető volt a hason. Aki nem ismert, az nem mondta meg. Simán letagadható. Első baba lesz egyébként, és most vagyok a 26. hétben.

A nőgyógyászom azt mondta, hogy tengerben lehet fürdeni, Balatonban is, de folyóban nem.

A napon vigyázz nagyon. Lehetőleg a nagy napsütést kerüld. Hivatkozz arra, hogy nem szeretnél leégni, így a szokásos déli órákban ne menj a partra, vagy csak napernyő alatt!!!!

Mindenképpen vegyél olyan fürdőrucit, ami a hasat takarja. Van belőle nagyon csini is.

Itt pl. találsz:

[link]

Az ára olyan 6-7 ezer körül van. :( De védenie kell a pocakot a közvetlen fénytől, és felmelegedéstől!!!

Sok folyadék is lényeges, valamint a magas faktorszámú napkrém. Vigyázz, hogy ne égj le, ne kapj napszúrást.

Csak ésszel a napon!!!

Mindenképpen palackozott vizet igyál, ne vegyél be gyógyszereket, csak amit a kismamáknak szabad. Ennek nagyon utána kell járni.

Nem tudom, most rosszullétek gyötörnek e? Ha nem, akkor szerencsés vagy, mint én, de ha igen, akkor akár még akkor is megmaradhatnak. Figyelj a folyadék pótlásra, mosott gyümölcsökre, és a jól átsütött húsokra. Egyél sok halat, az jót tesz.

Most ezek jutottak eszembe.

2011. máj. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

ja, és még annyit (az utolsó vagyok) hogy sétálni nyugodtan sétálj, amennyi jólesik. Illetve olyanokat csinálhatsz, ami jól esik. (Hasizomra ne gyúrj azért, mert az árt :)

Én oviban dolgozom, és simán bírom a tempót 23 gyerekkel még mindig.

2011. máj. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Szia:)

Köszönöm szépen, de megbeszéltem anyával, hogy semmi képpen sem megyek el, nehogy baj legyen:))

De köszönöm szépen:))

2011. máj. 29. 20:02
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy nem mész, pedig terhesen is lehet ám nyaralni. Hidd el, könnyebb, mint egy babával, gondold át még egyszer, hosszú ideig ez az utolsó "nyugodt" nyarad. Ha nem is apukáddal, vagy nem oda, valahová mindenképp menj el pihenni, kikapcsolódni.


A napozás nem tesz jót, azt került, a többi nem probléma. A pocaknövekedés alkat függő, de szerintem nem fog addigra látszani.

Sok boldogságot és kellemes nyarat, akárhol, akárhogy, akárkivel töltöd is:)


Ugye majd írsz a későbbiekben, hogy hogy vagytok?

20/N - 4 éves kisfiú anyukája

2011. máj. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!