Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt 12 hetesen jól észrevehet...

Volt 12 hetesen jól észrevehető pocitok?

Figyelt kérdés
Ha akarnám se tudnám titkolni tovább, mert már egyik nadrágom sem tudom begombolni, rendesen látható a pocak.
2010. jún. 12. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen volt...:) Viszont a nővérem 23 hetes volt és nem vettük észre rajta, hogy terhes. Láttuk, hogy kicsit mintha vastagabb lenne de nem gondoltuk volna, hogy babát vár, ő se...:) Van aki ilyen van aki olyan:) Nekem 6 hónaposan olyan hasam volt, hogy azt kérdezgették mikor szülök már:D
2010. jún. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Az enyém huszonpár hetesen kezdett el látszani, pedig vékony vagyok és annyira akartam! :) Most meg már fél éves :D
2010. jún. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
hajaj! A mai napig beszólnak mekkora a hasam.
2010. jún. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
17 hetes vagyok és mint ha csak jól laktam volna.Nem sok hasam van.Én úgy hívom pukli:)
2010. jún. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

18 hetes uh-n amikor betotyogtam azt kerdeztek, hogy hany het van meg hatra :D

Azt hittek par het es szulok...

2010. jún. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

Nem, egyáltalán nem volt és még most sincs látványos hasam. Úgy nézek ki, mint aki tele ette magát. :( Mindennap azzal nyaggatom a férjemet, h milyennek lát, látszik már, h várandós vagyok, de a válasza: nem. :(

Én most 15 hetes vagyok.

2010. jún. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

semmi, már 24 hetes terhes voltam, még akkor is csak azok látták, akik tudták!

a másodállásomban pont beteget láttam el, amikor szóba került, hogy a köv. hónaptól táppénzre megyek, mert betöltöm a 6. hónapot és úgy nézett rám a nő, mintha kínaiul beszélnék! neki akkor volt 3 hónapos az unokája. nem akarta elhinni nekem azt sem szinte, hogy babát várok, olyan kicsi volt a hasam.

2010. jún. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%

Én már a 10.héttől kimami nacit hordok,mert akkora lett a pocim,hogy szorított minden amit akkor felvettem.

Most 18 hetes vagyok,és már sokan megkérdezték mikor megyek szülni.

Ez a 3. baba.

2010. jún. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%
Én pont 12 hetes voltam, mikor egy idegen rákérdezett hány hetem van még hátra?
2010. jún. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!