Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen gyakorisággal érzitek...

Milyen gyakorisággal érzitek a babát 19 hetesen?

Figyelt kérdés
2009. márc. 16. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! ha jól emlékszem, akkor főleg háton fekve éreztem és szinte csak étkezések után :)

Egy-két héttel később már gyakrabban észrevettem.

2009. márc. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. 21hetes vagyok, 18hetes kortól minden nap éreztem, főleg evés után, de volt, hogy csak úgy jelentkezett. Nálad mi a helyzet?
2009. márc. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én háton fekve az ágyban és van még egy érdekes érzés a köldököm felett úgy három cm-rel mintha szívná belülről a hasfalamat.
2009. márc. 16. 13:13
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 4 napja mozdult meg, eddig aktív volt, nekem is evés után hátonfekve rugizik, de ma nem igazán érzem, lehet elfáradt, mert még ma csak nagyon gyengén éreztem, remélem minden rendben van vele odabenn,

Boldog babavárást,

19 hetes kismama

2009. márc. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

szia, ez erdekes hogy a legtobb nonek eves utan jelentkezik, nekem pont forditva, addig nem hagy amig jol be nem kajalok, aztan ha tele a poci beke van es csond.amugy nekem naprol napra egyre tobbszor rugdos, ma pl. akkorat rugott, hogy megijedtem, akkora erovel.amugy nagyon eleven baby.

boldog babavarast

2009. márc. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!